знайти дешеве страхування автомобіля в Південній Африці

Південна Африка є сумно відомої своїм високим рівнем злочинності і смертельно дороги, так що не дивно знайти дешеві авто страхування може бути майже нездійсненним завданням. Тим не менш, є кілька способів забезпечення, що ви отримаєте мінімально можливих премій на страхування автомобіля. Залежно від вашої поточної політики страхування та особистої ситуації деякі з таких рад могло б допомогти скоротити витрати на страхування:

1. Порівняти ціни в магазинах Занадто часто південноафриканських споживачів вибрати для покупки першого страхового поліса від першого брокера або страховика якими вони контактують. Отримання котирування і рада від декількох страхових компаній або брокерів має важливе значення для не тільки знайти найдешевші політики, але і для отримання точних рад. Порівняння цін може бути зроблено шляхом виклику декількох страховиків і запитує котирування або в якості альтернативи може бути зроблено автоматично через веб-сайти, як InsuranceHound.co.za.

2. Тримайте ваш кредитний рейтинг Чистий Страховики визначили пряму залежність між споживачами кредитних історій і ризик становлять для страхової компанії. Таким чином, хтось з поганою кредитною історією, швидше за все, платити більш високі страхові внески, ніж хтось з гарною кредитною історією.

3. Скоротити Ваші Пробіг Деякі страховики пропонують знижки для людей, які їздять менше певної кількості кілометрів на місяць. Такі компанії, як Hollard пропонують спеціальні страхові продукти, спрямовані на людей, які не їздять багато. Спробуйте використовувати громадський транспорт, де це можливо, і летіти вниз до берега для відпочинку, а не гризучи пробігу при русі вниз.

4. Диск Захищаючись Вам можуть запропонувати більш дешевий премій, якщо у вас є хороша запис водіння. Записи водіння враховує кількість аварій, штрафів і переконань (наприклад, водіння в нетверезому вигляді), які ви накопичили в останні 3-5 років. Залучаючи в межах обмеження швидкості, передбачаючи можливі зіткнення і уникати водіння під впливом ви можете не тільки заощадити гроші, але також, можливо, живе. Деякі страховики також надають знижки для водіїв, які завершили акредитованих оборонні / курси водіння.

5. Купити низький ризик крадіжки автомобілів автомобіля є однією з основних причин, чому премій на страхування автомобіля в Південній Африці дуже високі. Деякі марок і моделей автомобілів гаряче цілями для злочинців і, таким чином, більш високі ризики для страховиків. Вандалізм також є проблемою і кричущий, високопродуктивних машин, як правило, бути спрямовані частіше, ніж старі загоничів. Іншими словами, купити універсал!

6. Парк в гаражі За паркування вашого автомобіля в гаражі ви зменшуєте ризик вашого автомобіля крадіжки, вандалізму або наткнувся на інших машинах. Швидше за все, ви отримаєте більш низьку премію, якщо у вас є гараж у вашому розпорядженні.

7. Захисні пристрої Іммобілайзери, автосигналізації та пристроїв стеження за автотранспортними засобами все це зменшує шанси вашого автомобіля крадіжки тим самим зменшуючи ризик для страховиків. Справді, більшість південноафриканських компаній страховка не покриє ваш автомобіль, якщо певні пристрої, такі як іммобілайзери не встановлені. Зважте вартість у порівнянні з більш високими преміями вартість установки пристрої стеження до прийняття цього рішення.

Здійснюючи деякі або навіть всі ці поради ви могли б привести ваші щомісячні страхування автомобіля витрати до рівня, який не залишає діру у вашій кишені!