знайти дешеве страхування автомобілів в Каліфорнії

Штат Каліфорнія відома своїм високим цінами. Вартість життя в цілому значно вище, ніж вартість життя в багатьох інших місцях. Каліфорнія також вимагає відносно високих рівнях авто страхування буде здійснюватися, в результаті надзвичайно високих страхових внесків. У той час як ставки страхування автомобіля завжди буде вище, в Каліфорнії, ніж в багатьох інших областях, трохи наполегливості може призвести до значної економії коштів.

Якщо ви шукаєте для страхування автомобілів в Каліфорнії, обов’язково шукати і слідувати загальним заощаджують гроші пропозицій в Інтернеті, і в споживчих журналах. Будьте впевнені, щоб навколо магазину, а також ретельно, як страхові тарифи можуть змінюватися дуже від одного провайдера до іншого. Каліфорнії страховим компаніям дозволено стягувати основі того, скільки вони заплатили в цілому. Таким чином, ви можете знайти собі порушує чужі аварій.

Переконайтеся, що ви знаєте про поточний стан Каліфорнії мінімальні вимоги до рівня страхового покриття. Багато компаній мають свої власні внутрішні мінімуми, які можуть бути значно вище. Якщо ви страхуванні старих малоцінних автомобіля, ви, можливо, не потрібно страхування за державні вимоги, так наполягаєте, що компанія дасть вам цю цитату. Додаткове покриття може бути необхідно в залежності від ваших фінансових ресурсів і чи є ваш автомобіль фінансується.

Надаються знижки для груп від пенсіонерів, щоб студенти очного. Кращі бонуси їхати в безпечному водіїв. Підтримання судимості водіння є номером один, що ви можете зробити, щоб зберегти ваші ставки якомога нижчою. Задайте ваш страховий агент ви право на додаткові бонуси.

Купуйте страхування в Інтернеті. Такі компанії, як esurance.com пропонуємо порівняння торговий між різними політики. Їх тарифи найчастіше нижчі, тому що немає ні одного оператора страхового посередника малювання комісії. Переконайтеся, що ви порівнюєте однакові плани з точки зору франшиза, охоплення і додані страхові продукти.

Якщо у вас є фінансові ресурси, розглянути питання про підвищення вашої франшизи. Хороші водії, які навряд чи матимуть аварії може значно заощадити на їх щомісячні платежі просто піднімаючи їх франшиз. Просто майте на увазі, що ви повинні бути в змозі дозволити собі франшизи, якщо щось трапиться.

Слід пам’ятати, що машини поділяються на групи і окремі групи є дорожчими, щоб забезпечити. Записи водіння також буде грати свою роль. Молоді водії платитимуть більше, щоб застрахувати спортивних автомобілів, ніж інші типи автомобілів і більше, щоб застрахувати спортивних автомобілів, чим може літні водії з хорошими показниками. Зареєструйтесь в страхові тарифи для автомобіля ви розглядаєте.

У той час як ставки страхування автомобіля залишаються високими в Каліфорнії і по-справжньому дешевої страхування автомобіля може не існувати, можна знайти страховку, яка на вигадливо дорого. Магазин навколо, подивіться на знижки, підніміть і опустіть франшиза непотрібних покриттів. Таким чином, ви можете знайти страховку, яка покриє Ваші потреби, не порушуючи ваш щомісячний бюджет.