знайти Техас план медичного страхування і котирування

Медичне страхування. Кожен потребує цього, але не у всіх є його. І з медичними витратами на нескінченне зростання, заплативши з власної кишені для них може тебе в бідному домі. Так що при виборі плану медичного страхування, це добре знати основи, щоб допомогти вам зробити краще, більш фінансово обгрунтованого вибору при виборі плану.

Плани медичного страхування зазвичай потрапляють в одну з трьох категорій: відшкодування плани, також відомий як відшкодування планів, віддав перевагу плани постачальника (ОПП) і керованої медичної допомоги планів (НМО).

Відшкодування план дозволяє вам вибрати свій власний лікарів і повністю платить за ваші медичні витрати, або повністю, або у відповідності з графіком переваг. Переліком виплат може бути істотно менше, ніж фактичні витрати. Переважний постачальник плани і керованих планів догляд може забезпечити більш широке охоплення, але вони пов’язані з домовленістю між страховиком і зазначену мережу медичних установ. Крім того, керованої медичної допомоги планів вимагає попереднього затвердження багатьох служб охорони здоров’я. Наприклад, ОПЗ може вимагати, щоб лікар первинної допомоги у своїй мережі координувати всі ваші турботи, а також ви можете звернутися до фахівців, які належать виключно до мережі.

Незалежно від того, який вид медичної страховки ви купуєте, переконайтеся, що він надає вам право види покриття. І коли справа доходить до охоплення, хороший план страхування здоров’я пропонує кілька типів. Наприклад, страхова платить лікарні рахунок проживання та харчування, а також супутні витрати послуг, якщо ви госпіталізовані. Хірургічне страховка покриває комісії хірургів і всіх інших пов’язаних з цим витрат. Лікарів рахунок страхового поліса платить за відвідування кабінету лікаря або як під час відвідування лікаря ви в лікарні. Нарешті, основні медичного страхування пропонує дуже широке охоплення з надзвичайно високою максимальною вигодою, яка була розроблена, щоб захистити вас від збитків через серйозну хворобу або травму.

Так що можуть бути охоплені в план медичного страхування? При порівнянні планів, переконайтеся, що вони забезпечують додаткові переваги, що може знадобитися, в тому числі:

Ø Ліки

O Профілактика

Ø Психічні переваги для здоров’я

O Охорона материнства

Про Vision Care

І що все це може коштувати? На додаток до щомісячної рахунок премії, можуть бути й інші витрати за свій рахунок, що дійсно може додати вгору, особливо якщо у вас є діти або інші члени сім’ї, які часто відвідують лікаря. Ви повинні перевірити, якщо план медичного страхування, ви розглядаєте просить вас заплатити будь-яку або всі з таких дій:

Про спільну оплати – сума, сплачена за кожне відвідування постачальника медичного страхування. Це звичайно вимагає ОПЗ.

O-франшиза суму, сплачену до вашої медичні витрати, швидше за все, щорічно, до страхова компанія платить ніяких претензій. Як правило, це вимагає відшкодування плани.

Про співстрахування – відсоток від витрат на медичне обслуговування оплачується після досягнення будь прикладної франшиз.

Тепер, коли ви встановили, чому і що медичне страхування, необхідно дізнатися, де ви можете отримати його. Медичне страхування може бути придбано через план групи на роботі або через групу приналежності, наприклад, школа, клуб, асоціація і т.д. Або ви можете придбати індивідуальним планом. При покупці індивідуальний план медичного страхування, ви можете, швидше за все, налаштувати його для ваших конкретних потреб. Якщо ви шукаєте індивідуальним планом, почати вихід в Інтернет для порівняння покриттів і ставки від ряду компаній, щоб знайти кращий план і курс, який відповідає вашим потребам.

Тепер ви знаєте, що, Чому і де в грі медичного страхування. Ваш наступний крок, щоб вибрати кращий план медичного страхування, який відповідає вашим потребам. Ви повинні вибрати той, який дає вам найбільшу гнучкість і найкращі вигоди з найменшими витратами. Оскільки мова йде про велику покупку, ви повинні ходити по магазинам навколо і отримати кілька цитат, перш ніж вибрати план. Але перш ніж почати, ось кілька речей, щоб розглянути:

1. Доплати, франшизи і співстрахування вимоги, які з них застосовуються?

2. У вас є свобода вибору власних медичних працівників?

3. Чи планує Ви розглядаєте покриття медичних послуг вам потрібно?

4. Чи планує Ви розглядаєте роботу з провайдерами медичної допомоги ви зараз використовуєте?

5. Чи планує Ви розглядаєте пропозиції сім’єю, і індивідуальні, охоплення?

6. Чи планує Ви розглядаєте покриття вже існуючих умов? Якщо так, то є період очікування? FYI – середній час очікування може бути трьох місяців до одного року.

7. Чи є у страхової компанії ви розглядаєте мають хорошу репутацію і позитивні оцінки від великої організації рейтингів? Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з відділом вашої держави страхування.