знайдені управління капіталом ™ … фінансове планування для сімей середнього доходу легко і profitable_

«Що такого особливого знайдені Money Management ™ понять, вірші Круга багатства, Пропущені стан, Нескінченні Банківське та LEAP поняття?”

Знайдено ™ Управління капіталом набагато більше, ніж продажі системи. Це повна фінансова філософія за допомогу сімей середнього доходу для «Живи довго і по-справжньому багатим,” без них витрачаючи додаткові гроші, або зміна їх поточний стиль життя! Це допомагає людям зрозуміти і стикаються з серйозними фінансовими проблемами, ми всі стикаються прямо зараз, а потім допомагаючи їм змінити свої гроші і витрачати для досягнення фінансової безпеки та незалежності в майбутньому. Наприкінці Лорен Дантон, творець і засновник фінансового планування, сказав: “Мова йде про середню допомагаючи людям, щоб дізнатися, як витрачати, економити, інвестувати, застрахувати і планувати мудро для майбутнього, для досягнення фінансової незалежності.”

Знайдено ™ Money Management включає в себе багато з кращих фінансових концепцій, представлених у Кругу Багатство, Пропущені Фортуни, Нескінченні Банківське та LEAP систем … І ці поняття не є новими! Вони перевірені, “позачасовий” фінансової концепції, що більшість найбагатших людей у ​​світі використовували протягом століть накопичити своє багатство. І вони такі ж поняття, які були використані багато з провідних виробників в індустрії фінансових послуг протягом десятиліть. Ми використовували і навчання агентів про те, як адаптувати і використовувати ці звукові фінансових концепцій протягом останніх 26 років.

Нижче наводяться лише деякі з основних відмінностей між Пропущений Фортуни, Нескінченні Банківське, LEAP, Коло багатства … Знайдено і Money Management ™.

Перше основна відмінність в тому, що пропущений Фортуни, Нескінченні Банківське та LEAP системи призначені в першу чергу для використання з багатшими перспективами. Наприклад: Основна передумова За кожним з цих концепцій продажів, що ви отримаєте ваші перспективи покласти стільки своїх грошей, оскільки вони можливо, так само швидко, як вони можуть, в життя політику грошових страхової вартості! У багатьох випадках, вони просто чекають перспективи чарівним придумали гроші зі свого поточного доходу. І / або вони мають прийти з грошима для збільшення платежі по іпотечних кредитах.
Чи згодні ви, що дуже небагато людей, за винятком багатих, є якісь додаткові гроші?
По знайденому Money Management ™ концепції ви дізнаєтеся, як допомогти вашому перспективи середнього доходу … ‘знайти гроші, щоб вони могли скористатися цими поняттями, не витрачаючи додаткових грошей, або зміна їх поточний стиль життя!

Друга важлива відмінність в тому, що робота з багатшими перспективами (багатих) ставить вас в прямій конкуренції з усіма іншими радниками там. Хіба це не робить його набагато більш важко встановити призначення і укладати угоди? По знайденому Money Management ™ стратегії, ви дізнаєтеся, як підключитися до практично невикористаним ринку Близького Дохід сім’ї і уникати всього, що конкуренція! І, ви будете укладати більше угод!

Третє основне розходження полягає Круга багатства, Пропущені Фортуни, Нескінченні Банківське та LEAP системи в першу чергу просто продажів систем. Вони не мають твердої маркетинг, пошуки і призначення налаштування програми, яка може бути передана і ставить вас перед вашим “Ідеальний перспективи» на щоденній основі. Чи згодні ви, що це не має значення, наскільки добре система продажів Тобто, якщо у вас немає безперервного потоку людей подивитися? По знайденому Money Management ™ філософій ви скоро будете залучення постійного потоку «правильні» висококваліфікованих перспективи. Ви будете мати більше потенційних клієнтів, більше призначень і більше продажів!
інші основні відмінності включають в себе:

• Знайдено ™ Управління капіталом ‘NOT’ про ‘Збір Home Equity “(рефінансування), щоб перевести велику суму грошей в готівку страхування життя цінність. Справді, багато з випадків не пов’язані з рефінансуванням на всіх!

• При рефінансування підходить для ситуації клієнта, ми “не” рекомендують використовувати один варіант ARM для видалення власного капіталу! Справді, в моїй 26 років, використовуючи ці поняття я ніколи не рекомендується, або використовуватися один варіант ARM зі своїми клієнтами!

• Ви дізнаєтеся, «правильної» способи використання власного капіталу!

• Всі їх системи дуже складні. Знайдено ™ Money Management є набагато простіший, здоровий глузд, щоб допомогти людям

• Ви не повинні непомірна вартість своїх систем та їх навчання! Їх системи $ 4000 і більш відкритий, з річним повторне ліцензування плати!

• Ви, як правило, змушені підписати контракт з одним зі своїх основних компаній і приймати нижчестоящих комісій, щоб отримати безперервне навчання і підтримку вам потрібно з їх системами!

• І, нарешті, ми беремо значно менше, для нашої системи, постійної підготовкою! І, ми не рекрутери!

знайдено гроші Management ™ маркетингу різниці

Основна передумова
Ми вважаємо, що сім’ї середнього доходу практично неосвоєний ринок. І у вас не буде конкуренції з усіма іншими радниками. Багато країн з середнім доходом сім’ї борються фінансово і шукають реальну допомогу, яка робить їх набагато легше побачити.

Розглянемо, до цих пір, більшість сімей середнього доходу не було в явно невигідному становищі, коли мова йде про управління грошима та накопичення багатства. Більшість фінансових інформація могла бути спрямована на основні публікації і багато самопроголошені фінансові експерти насправді спрямована на людей, які вже багаті. Це ті люди, які можуть дозволити собі ризикувати своїми грошима.

Ці багаті люди живуть в іншому світі. Вони не турбуються про кваліфікацію коледжу фінансової допомоги, щоб їхні діти можуть дозволити собі піти в коледж. Вони не турбуються про ліквідацію заборгованості поліпшити свої грошові потоки, тому вони можуть дозволити собі медичну страховку, або фігурні дужки на зубах Саманти. Вони не доведеться турбуватися про те, чи буде їжа на столі чи дах над головою своєї родини, якщо щось трапиться з ним.

Нашою метою є показати вам, як по-справжньому допомогти сімей середнього доходу за допомогою маловідомих, Неординарні стратегії, що багаті використовували протягом десятиліть, щоб накопичувати і триматися за свої гроші. Причиною більшості сімей середнього доходу продовжують боротися сьогодні, тому що звичайні фінансові мудрість, яка передається з покоління в покоління не працює, щоб накопичити багатство. Це розхожа думка, що наші бабусі й дідусі дізналися, що вони повинні були зробити, щоб вижити у важкі економічні часи, такі як Велика депресія.

основні поняття
Ми розробили унікальний освітній подання фінансової, щоб допомогти людям побачити і зрозуміти фінансові проблеми з якими вони стикаються сьогодні. Тоді ми допомогти їм побачити, є прості рішення, засновані на багатьох понять, знайдених в пропущених Фортуни, Коло багатства, Нескінченні Банківське та LEAP. Ми спеціально ці поняття, щоб допомогти Вам правильно і етично допомогти сімей середнього доходу на:

• Скорочення або ліквідація заборгованості за споживчими кредитами! – Сім’ї потрібна реальна допомога “знайти гроші”, щоб розірвати ланцюги боргу.

• максимізувати кількість вони можуть інвестувати з поточного доходу! – Сім’ї потребують вашої допомоги, щоб знайти гроші, щоб покласти в заощадження.

• гарантувати безпеку своїх інвестицій Замовника – З недавніх втрат на фондовому ринку, більшість американських сімей середнього визнають, що вони не можуть дозволити собі більше втрачати свої кровно зароблені гроші.

• Мінімізація податку на прибуток – чи є якесь питання, який податку на прибуток може значно зменшити кількість грошей, доступних для економії!

• позиціонувати свої гроші, щоб забезпечити поточної ліквідності – сім’ї повинні мати доступ до своїх грошей, без штрафних санкцій, у віці до 65 років, в коледжі, надзвичайних ситуацій і інші витрати сім’ї.

• Максимізація Інвестиційний дохід – Це не те, скільки грошей ви накопичили. Це скільки доходу вам доведеться витратити. Tax Free забезпечує більш витрачається пенсійного доходу, ніж податок Відкладений!

Ми покажемо вам, як зробити реальні зміни в житті людей!

знайдено гроші Management ™ системи!
По знайденому Money Management ™ маркетингу і продажів системи, ви дізнаєтеся, як:

• перебувати в передній частині ’40 ‘правих потенційних клієнтів кожен місяць, використовуючи перевірені методи привести покоління, у тому числі недорогих клієнта освітніх семінарів, спільних підприємств, підтверджень, вечеря семінари та багато іншого …

• призначати зустрічі з 9 з 10 ваших ідеальних перспективи …

• Закрийте 9 з 10 ваших продажів …

• заробляють в середньому комісія в розмірі $ 5000 – $ 12000 на сім’ю … і ви будете заробляти $ 20000 до $ 90000 на місяць, кожен місяць!

• стати поважаним фінансовим консультантом середніх американських сімей … хочу бачити!

Якщо ви дійсно хочете, щоб допомогти вашій родиною, друзями, клієнтами та перспективи “Живи боргів і по-справжньому багатих” і зробити тверді, високі шестизначну зарплату, то це час, щоб дізнатися більше про нас і наших перевірених, «під ключ» знайдені Money Management ™.

І, це не важливо, що страхування життя системи продажів ви використовуєте …

Чи використовуєте ви LEAP, Пропущені Фортуни, Нескінченні Банківське, Коло багатства, або один з різних “фінансування коледжу», «Капітал Менеджмент» або продажу іпотечних Рано Виплата ‘систем. 12 (дванадцять) прорив маркетингових стратегій, з нашою особистий коучинг поставить вас перед більш «правильний» перспективи страхування життя протягом одного місяця, ніж більшість агентів побачите в цілий рік. І, коли ви насправді дізнатися, як допомогти вашій перспективи “знайти гроші” для фінансування стратегій в тих системах, ви будете постійно укладати більше угод.

Там просто не краще, простіше і економічно ефективний спосіб для вас, щоб дізнатися, як допомогти сім’ям і продають великі грошової вартості полісів страхування життя!

Лью і Джеремі Nason
маркетинг і продажі автобусів
“9 з 10 хлопців