зміст страхування – перевірити кришку

Ви, напевно, отримали зміст страхування для вашого майна, але чи знаєте ви, наскільки просто це повинно відставати в розрахунку вартості їх?

Як ви думаєте, середні утримання будинку стоять – £ 25 000 або £ 30 000? Насправді ця цифра, для типового будинку, оцінюється в більш ніж £ 45 000. Крім ваш “рухомих пунктів” килимів, меблів, штор, цілком імовірно, що електричні товари, придбані за останні кілька років пояснити раптове зростання. Це не рідкість, щоб мати три або чотири мобільних телефонів, кілька комп’ютерів, можливо, також ноутбук. Тоді є телевізори. Крім форми великої родини широкий екран цифровий HD Ready, спів і танці набір, там, напевно, ще один в кухні і два чи три інших в спальнях, не кажучи вже про DVD і відеомагнітофонів. Напевно, у дітей є плеєри, Gameboys і все, що ще “в” в даний час. Не забувайте свої колекції компакт-дисків – Норвіч союз цих значень в 10 £ кожен і DVD.

Крім ризику пошкодження, все перераховане дуже привабливим для злодія, будучи простий у використанні і знайти ринок збуту. Не забувайте, сад, косарки і садової техніки, вміст сарай і гараж, альтанка і навіть ванни і підвісних кошиках. Значення рослин може скласти теж!

Якщо вам потрібно подати позов, важливо, що ви не по страхових. Якщо страхова компанія вважає, що у вас немає адекватного страхування, претензії не будуть повністю оплачені. Це означає, що якщо ви застрахували свою змісту, скажімо, £ 20,000 і ваша страхова компанія вважає, що буде значенням £ 30 000, щоб замінити їх, то не було б дефіциту в розмірі £ 10 000.

Страховики обробляти речі по-різному. Наприклад Norwich Union Direct, одного з найбільших страховиків, буде виплачувати до суми, на яку ви охоплені. Це залишається за вами, щоб фінансувати різницю. Більше, ніж говорить нам, що свою політику на недострахуватися претензій щодо їх зниження до 20%. Насправді більше

Чим вживають заходів для забезпечення того, щоб клієнти більше в курсі їх кришки і так недавно збільшили це для всіх своїх клієнтів, на 25%.

Це збільшення буде застосовуватися на клієнтів дати наступного оновлення. Без сумніву, більше страхових компаній будуть дивитися на наступний костюм найближчим часом.

Поки ви думаєте про повторний оцінки, можливо, прийшов час, щоб перевірити поточну цифру на страхування будівель. Так само, як будинок, гараж і господарські будівлі, ви, можливо, встановили елементи, такі як освітлення, гідромасажні ванни і постійними рисами сад. Вони поширюється на страхування будівель, не ваше зміст. Ваш страховик буде нормально працювати цитату на основі кількості спалень і т. д., і ваш поштовий індекс. Страховий фігура буде знесення вартість і розчищення майданчика і знову будувати свій дім на справжньому сайті, звичайно.

Щоб допомогти вам переглянути вартість ваших речей і додаткові поради є зручний контрольний список для власників будинків на Асоціації британських страховиків, www.abi.org.uk

Є велика кількість страхових компаній працювати як зміст і страхування будівлі і, як завжди, він платить близько магазину.