зміст страхування огляд

Які матеріальні речі у вас є? Ви можете також володіють цінними нерухомості або, може бути дорогим автомобілям, але що, якщо у вас є інші види дорогого майна, і ви хочете, щоб переконатися, що ви фінансово захищеними, якщо ці деталі пошкоджені? Це де вміст страхового покриття є цінним.

Зміст страхування може бути передбачений як частина всеосяжного, Äúpackage угоду, AU страховий поліс, який надає страхове покриття для будинків, зміст, додаткові витрати і відповідальність захисту. У ці плани, зміст покриття іноді розглядається в якості запізнілою думки і просто привласнити значення залежно від відсотка охоплення іншої лінії. Наприклад, в плані страхування будинку і зміст, утримання охорони, як правило, 75% або 80% від суми покриття для будівництва.

У різних випадках вміст розділу є одним з найбільш важливих елементів страхового покриття політики, наприклад, в політиці орендаря. В інших випадках, зміст перерахованих в плані захисту є тільки обмеження, які застосовуються.

для домовласників

У плані захисту домовласника, зміст покриття, як правило, описується як покриття C, тому що вона зазвичай слід Покриття – будівля, і охоплення B – інші структури. Недостатній охоплення C граничний розмір, як правило, частина покриття A. Ви повинні думати про таку втрати, які розглядаються в рамках покриття C. Як правило, ця частина політики платитимуть за збитки або шкоду, що викликаються конкретними, названої небезпеки, незалежно від того, як будівля може бути покрита. Поліпшення охоплення за зміст вважатиметься, Äúall ризику, AU політики, або той, який охоплює всі причини пошкодження або втрати, якщо вони не виключені. В одному випадку, тільки докладні причини втрати покриті, в той час як у більш широкій формі всі захищене політики, а потім іспит повинен бути проведений винятків щоб дізнатися, якщо претензії будуть оплачені. Ці типи політики часто пропонуються за окрему плату.

для власників будівель

Бізнес оператора могли б розглянути будівництво страхування на комерційній політики власності, або власник бізнесу, політики AOS (ПБ). Це галузі забезпечення страхового захисту називають Бізнес особистого майна (BPP) та обмеження для цього страхового покриття нерідко створюються оцінці вартості всіх матеріальних цінностей, що належать компанії, за винятком нерухомого майна або транспортних засобів.

для орендарів

Якщо ви орендуєте будинок або квартиру, ви хочете, щоб розглянути страховий поліс орендаря яка часто виглядає як домовласник, AOS плану, за винятком страхування немає покриття або покриття B. Ці політики часто видається на названому- небезпеками основі, як зазначено вище. Вибір ступеня захисту повинні бути обережні рішення для орендаря, AOS плані, як це часто складно точно встановити вартість всіх ваших особистих речей з обгрунтоване припущення. Багато людей, які завершують домашній інвентар з доларом значення розподілений здивовані тим, скільки це буде коштувати, щоб замінити кожен з володінь, якщо вони були втрачені в катастрофі.

для власників

Власники володіють оренду майна може також придбати поліс страхування для орендодавця предметів, які вони можуть мати у власності і залишити їх в оренду майна. Це може включати в себе меблі та побутова техніка, чи вона може просто забезпечити покриття для володінь, які зберігаються в приміщеннях.

Зміст страхування є важливим чинником страхування. Конкретних речей може бути дорогим, щоб замінити, якщо врахувати, що більшість ваших володінь отримані протягом тривалого терміну і різними засобами. Якщо все це було знищено відразу і повинні були бути замінені на рівному місці, грошова навантаження може бути величезним.