зміст страхування – грошової вартості або відновної вартості

Запитайте 10 осіб, охоплення яких вони мають, і 5, ймовірно, сказати, що вони не знають. Якщо ви один з останніх, прочитав вашу політику або зателефонуйте своєму страховому агентові, щоб визначити, чи потрібно вартість або вартість заміни покриття. Компенсація від страхової компанії будуть суттєво різнитися між ними.

Незалежно від того, який тип страхування у вас є, якщо ви можете надати список і фотографії (особистий інвентаризації майна) ваші речі, ви будете отримувати більше розрахунків, ніж якщо б у вас немає документації, що підтверджує вашу претензію. Справді, перше, що вам потрібно зробити, це створити список для страхової регулятор, як правило, кімната за кімнату, все, що було пошкоджено, знищено або вкрадено, плюс, коли він був куплений і чого це коштувало.

Ця інформація буде використовуватися для визначення розміру оплати ви отримаєте від вашого постачальника послуг страхування.

вартість заміщення
Якщо у вас є покриття відновної вартості, то ви повинні мати сприятливі врегулювання, коли ви подаєте позов. Страхова компанія забезпечить оплату за фактичні витрати на придбання нових, однакових або аналогічний пункт. Вони замінимо деталь (як тільки ви надати їм список перерахуванням ваших втрат).

Єдиним винятком з цього твердження, якщо ви досягли межі вашої політики. Наприклад, ваша політика має обмеження на багатьох категорій товарів. Більшість з них ювелірні вироби межа між $ 1000 і $ 3000. Якщо у вас є розкрадання $ 5000 коштує ювелірних виробів, ваш платіж буде максимум на $ 3000 якщо у вас немає вершника на вашу політику, щоб покрити додаткові суми.

Ще один виняток було б, якщо вона коштує менше, ніж первісна ціна покупки для ремонту або заміни товару. Це типово з електронікою. Програвач компакт-дисків, який був придбаний, коли вони вперше на прилавках коштують набагато більше, ніж ви заплатили б за його зараз. Ваш платіж буде для суми, яка одна коштує сьогодні, а не те, що ви заплатили за це.

грошова вартість
Також відомий як справедлива ринкова вартість, фактична вартість амортизації бере до уваги. Найчастіше страхова компанія буде використовувати формулу, щоб визначити ваше врегулювання на основі відновної вартості за вирахуванням зносу. Іноді ці цифри також засновані на поєднанні думку регулювальника побачивши товар (або фотографія) та / або прийнятих зносом.

Щоб пояснити амортизації формула далі, давайте розглянемо диван сімейний номер, який має 10-му році життя. Ви купили його 5 років тому за $ 1000. Торнадо знищив ваш будинок і весь вміст в ньому. З дивана 5 років, він має залишкової вартості в розмірі $ 500 (50% від очікуваного терміну цей предмет меблів = 50% від покупної ціни). Це сума, яку ви отримаєте при відправці страхового відшкодування. Тим не менше, коли ви купуєте, як якість диван, припустимо, що це тепер коштує $ 1300. При відправці квитанції в страхову компанію, вони будуть платити вам додаткові $ 800 ($ 1300 менше $ 500 ви вже отримали на залишкову вартість).

Політики відрізняються від компанії до компанії, і навіть від людини до людини. Таким чином, перевірити з вашим агентом, щоб переконатися, що ви розумієте, що тип покриття у вас є, і внести зміни відповідно.