змінні, які впливають премії медичного страхування

Метою покупки Медичне страхування є, щоб покрити ваші медичні витрати у випадку госпіталізації. Медичне страхування гарантує не тільки для покриття поточних медичних рахунків, а й охоплює до і після госпіталізації рахунків залежно від обставин. Онлайн котирування медичного страхування є доступним як для приватних осіб, а також політики страхових груп. В індивідуальному плані ви є власником цього плану і платити премію особисто. Якщо у страхову групу, план купується роботодавцем або організацією залежно від обставин і роботодавцем є власником політики. Медичного страхування для групи планів завжди дешевше, ніж у окремих страхових полісів.

Премій тарифи на медичне страхування не сильно відрізняється, проте оцінки в основному робиться на підставі історії хвороби і спосіб життя споживача. Споживачі медичного страхування в Індії часто може контролювати кілька факторів, які визначають страхової премії. Деякі з цих факторів під страхування описані в наступних параграфах.

Франшиза – франшиз є сума, яку ви повинні платити з власної кишені, щоб покрити витрати до їх відшкодування ваших витрат вмирає зі страхового покриття. Як правило, фіксована сума і не є обов’язковим для споживача. Майте на увазі, що чим вище франшиза, тим нижче буде премія. Але якщо ви частий гість у лікарню доцільно піти за нижчою франшизи. Або ж в довгостроковій перспективі ці невеликі суми, які ви платите, як франшиза може накопичуватися у великій кількості.

Доплати і співстрахування – У цьому виді страхування ризику варіант розділений між сторонами, страховиком і страхувальником. Сторони узгоджують на певний відсоток на виплату витрат, наприклад, в плані 70/30, страхова компанія оплачує 70% від покриті витрати, і ви будете платити інші 30% зі своєї кишені. Зазвичай плани з доплатою мають максимальну зі своєї кишені витрати.

Всього максимумів – Це загальна сума допомог, політика буде виплачувати протягом усього часу ви застраховані. Як тільки досягається максимальна, ваш план перестане покривати будь-який з ваших витрат на охорону здоров’я далі. Чим вище максимумів, є більше можливостей для покриття по страхуванню і навпаки.

Річна або з власної кишені межа – з власної кишені межа являє собою максимальну суму ви платите на прийнятних витрат, включаючи франшизи і співстрахування на рік. Після того, як з власної кишені межі досягло максимуму, план почне платити 100% від додаткових витрат. Таким чином, чим нижче річний ліміт, тим вище буде премія, і навпаки.

Координація переваги – Багато страхові компанії пропонують страхові плани, які визнають той факт, що інші страхування можуть бути доступні для вас, наприклад, покриття з компенсації робітника, автомобільного страхування, або покриття доступні в якості працівника користь чоловіка. Положення визначає, як кількома кришками координуватимуть свої платежі.

Поновлюваність або анулювання Політика – Деякі страхові компанії пропонують медичне страхування на гарантованої відновлюваної основі або з не-скасування положення означає, що страхова компанія буде скасувати покриття тільки у разі невиплати премії. Там буде додана вартість цих особливостей.
У Policybazaar.com ви можете порівняти і придбати всі страхові поліси любить медичне страхування, страхування життя, страхування автомобіля та страхування подорожей. Якщо потрібна допомога у відношенні до страхування ви можете подзвонити в наш колл-центр 0124 – 4 57 67 77, а також відвідайте наш сайт:
http://www.policybazaar.com