змінні ануїтети економити на пенсію, зберігаючи при цьому свої варіанти відкритими

Якщо ви плануєте ваші інвестиції для виходу на пенсію, рекомендується використовувати змінні ануїтети, як частина вашого пенсійні програми. Змінні ануїтети пропонуємо диверсифікацію настільки необхідні для дійсно безпечної пенсійні заощадження, але також є деякі гарантії того, що може бути ідеальним для ваших потреб. Звичайно, як і будь-яка хороша програма, вам не обов’язково робити це лише інвестиції, ви використовуєте для виходу на пенсію. Однак, оскільки кожна змінна містить всі класи активів, необхідних для збалансованої програми, ви виявите, що змінні ануїтети підходять для більша частина ваших пенсійних активів.

Змінні ануїтети часто містять взаємні фонди всіх типів і з різних компаній. Деякі нові продукти також містять кошти в різні категорії активів, включаючи галузеві фонди. Сектор фондів спеціальність коштів, призначених для спеціального сектора в економіці, такі, як технології або банківську. Інших пайових інвестиційних фондів також містять спеціальні засоби, такі як золото чи коштовні метали. Ви можете сказати, що є широкий вибір з яких можна вибирати.

У сьогоднішній економіці, це важко зрозуміти, кому довіряти. Здається, неважливо, наскільки великої компанії, вони приймають порятунок чек від уряду. Це одна з переваг змінного ануїтету. У той час як компанії, яка продає змінна повинна мати сильну рейтингу, компанія не вкладає гроші в його загальний фонд, але з безліччю різних компаній взаємних фондів.

Диверсифікації компаній, які тримають свої активи ще одна перевага змінної ренти не знайдений в пайові інвестиційні фонди. Шансів у вас втрати активів, якщо будь-який з цих компаній є раковина мала, так як страхові компанії та охоронні компанії мають захист схожа на FDIC, але вона допоможе вам краще спати, щоб знати, що ви не кладіть всі яйця в одну корзину.

Змінні ануїтети пропонують деякі гарантії того, що може бути ідеальним для людини, яка хоче доходу від їх політики. Гарантії ці люди є живими вигоди. Багато компаній пропонують живі вигоди для додаткової частки відсотка з вас рахунку.

Деякі з живого допомоги залежить від гарантований повернення вашого основного або вище, незалежно від того, що робить ринок або, як ваш рахунок коливається. Інші гарантувати, що ви завжди будете мати конкретне повернення, наприклад, від 5 до 7 відсотків, поки ви не берете грошовий струмочок не більш, ніж той відсоток. Якщо ви витягнете одноразова допомога, всі гарантії цього типу скасування.

У вітальні переваги ідеально підходять для конкретних ситуацій. Однак, якщо ви один з щасливих людей, які не повинні використовувати будь-який з активів у відставку, а просто хочуть передати кошти на спадкоємців, є втрати годувальника гарантій Додати в політику. Гарантії втрати годувальника варіюватися від гарантований повернення основної на гарантоване зростання у відсотках на рік. Як живий вигоди, втрати годувальника гарантує коштувати відсоток від вартості контракту на щорічній основі.

Як ви можете сказати, змінні ануїтети не прості контрактів. Для того, щоб знайти кращий з відповідними положеннями для вашої ситуації, важливо поговорити з ануїтету спеціаліста або шукати інформацію в Інтернеті. Вибір широкий різноманітний, так що не підписатися на першій політики ви бачите. Знайдіть час, щоб дослідити цей важливий актив. Змінний ануїтет може бути величезною перевагою для вашого виходу на пенсію років, якщо ви обираєте на який відповідає вашій ситуації.