зміни до Medicare доповненню планів приходячи в 2010 році

Починаючи з 2010 року, споживачі побачать драматичні зміни в наявні плани Medicare доповнення, в тому числі додавання двох планів і ліквідація чотирьох планів. Зміни, які набудуть чинності 1 червня 2010 року, дозволить знизити витрати за свій рахунок споживачів і дати споживачам деякі додаткові переваги в їх поточні плани.

Medicare доповненню планів, також званий Медігеп страхових полісів, плани, які продаються в приватні страхові компанії, щоб покрити витрати на охорону здоров’я, які не охоплені медичною допомогою в початкових планів Medicare. Особи мають право на охоплення охорони здоров’я Medicare, якщо вони, принаймні 65 років або мати кваліфікаційний інвалідності.

В даний час існує 12 різних типів Medicare доповненню планів, позначених планом через План L. Кожна інший план пропонує унікальний набір переваг. Різні плани можуть бути доступні в різних частинах країни.

Medicare доповненню планів повинні дотримуватися всі федеральні закони і закони штату, які призначені для захисту споживачів. Однак, оскільки ці плани реалізуються через приватних страховиків, ціни на той же план може варіюватися від страховика до страховика.

Medicare доповненню плану доповнення і зміни

Два нових Medicare доповненню планів включають в себе план N і M. План План N запропонує аналогічні переваги планувати F разом з $ 20 доплати за відвідування лікаря і $ 50 доплати для відвідувань у відділення невідкладної допомоги. План N коштуватиме близько 70 відсотків плану F.

План M також пропонує аналогічні переваги з поточним планом F. Проте, план M буде охоплювати тільки 50 відсотків частин А і В франшиз. План M коштуватиме близько 85 відсотків від плану F.

Всі Medicare доповненню планів матиме користь хоспісу додав до них. Крім того, План G буде мати 100 відсотків охоплення для надлишкових зарядів, він в даний час має 80 відсотків охоплення для таких звинувачень.

Medicare доповненню планів ліквідується

Плани E, H, I, J і більше не буде бути запропоновані, починаючи з червня 2010 року. Профілактичне обслуговування і вдома-відновлення переваги також будуть виключені з Медігеп політики.

Літні люди порадили переглянути свої плани Medicare щоб побачити, якщо вони здійснюватимуться зміни, або якщо вони можуть отримати більш низькі ставки з новими планами. Вони можуть також побажати розглянути отримання Medicare Part D, щоб покрити деякі витрати на ліки. Medicare Part D допомагає знизити витрати на багато ліків, але не можуть бути використані в поєднанні з деякими плани Medicare. Тому рекомендується, щоб усі абоненти Medicare переглянути свої варіанти з консультантом, який може надати конкретну інформацію та консультації у справі, на індивідуальній основі для Medicare абонентів.

більше змін Medicare

На додаток до змін у Medicare доповненню планів, буде більше змін у програму Medicare, загалом. Деякі з цих змін, включають підвищені показники для франшизи й інші переваги. Крім того, багато страхових компаній більше не пропонують деякі Medicare варіантів, включаючи PFFS плани, для того, щоб компенсувати збільшення витрат для медичних працівників і страхових компаній.

Всі абоненти Medicare пропонується проаналізувати всі зміни в Medicare варіантів, які можуть бути доступні для них. Відкрита реєстрація внесення змін у плани Medicare починається 15 листопада і закінчується 31 грудня 2009 року на 2010 рік.