зменшення числа нових автомобілів витрати на страхування

зменшення числа нових автомобілів витрати на страхування

Більше 1 млн. споживачів збираються Нью-Йорку автосалоні всьому світу 2-11 квітня, щоб поглянути на самі останні склади виробників автомобілів.

Якщо ви серед тих, хто шукає новий автомобіль, перш ніж почати покупки це розумно, щоб зробити як мінімум один виклик – ваш страховий агент! Страхові агентства базові ставки в основному на тлі вашого водіння, однак дорогий новий автомобіль піднімає червоні прапори, які можуть додати $ 1000 або більше, щоб щорічна закладка. Прогресує технологій і нової частини Перекласти на деякі, ймовірно, ще більше витрат (або більше премій і доходів) для них.

Через спад в економіці, число американців, водіння без страхового покриття знаходиться на підйомі, заснована на страхуванні дослідницької ради (МКС), Market Group. У 2008 році 13,8% автомобілістів були без страховки, а в 2010 році це число зросло до 16,3%. На основі Бюро трудової фактична ціна автострахування зросли лише на 7,6% в період між 2006 і 2009, – але все ж стрибнув у 4,5% між ’08 і ’09.

Зв’язатися з вашої страхової компанії для котирувань після того як ви переоцінку зроблений вибір цих пропозицій:

Оцінювати інформацію водія – інформація страховиків дає нам досить гарне уявлення про типи водій віддає перевагу який автомобіль – а також який тип претензій вони схильні до файлової. Ця група постійно може допомогти або нашкодити, незалежно від вашого власного особистого рекорду водіння.

Оцініть свій автомобіль вибору – Спортивні автомобілі, як правило, самий дорогий, щоб застрахувати. “Якщо ви водите автомобіль посилає повідомлення:” Бережись світ, ось я “, то, швидше за все, коштуватиме-більше, щоб застрахувати також. 2010 Mercedes SL600 спортивний кабріолет може коштувати вам в середньому $ 2716 на рік. Але насправді недорогих компактних автомобілів може працювати $ 1300 до $ 1400 на рік, щоб забезпечити, з тієї причини, що більш низька ціна продажу стікера. Вартість автомобіля буде також ефект премій.

Запит вироби нагадує – Страхові компанії базові ставки за позовами своєї компанії послужний список якого включає в себе конкретного транспортного засобу. Тим не менш, він не збирається ви помітите зміни.

Погляньте на безпеку інформації – Вивчити Нація безпеки дорожнього руху Адмін оцінки, а також загальнонаціональна організація страхування злочинності більшість викрадених автомобілів списку. Ви могли б зменшити швидкість ще далі, знижки для функцій, таких як антиблокувальна гальм, а також протиугінні продуктів. Вони можуть вплинути на 10% або навіть більше від витрат.

Включення страхових полісів – Досить багато страхових компаній пропонують знижки від 10% до 20% для покриття більше, коли в порівнянні з одного транспортного засобу. Крім того, багато провайдерів страхування пропонують Вам додаткові знижки, якщо у вас є план автомобільному страхуванні та страхової план будинку власника з тією ж страхової компанії.

Візьміть до уваги гібридні автомобілі – гібридні автомобілі дорогих компонентів, а також техніки повинні в кінцевому підсумку спеціальну підготовку, яка змушує витрат. Однак власники гібридних, як правило, несе відповідальність, а також безпечне автомобілістів