зменшення або фіксованого термін страхування життя

Після того як ви? Ве прийнято рішення про надання тій чи іншій формі безпеку і спокій для ваших близьких у разі вашої смерті, наступний крок повинен вирішити, яку життя забезпечення підходить для ваших та їх потреб. Є страхування призначене, щоб забезпечити прикриття на частину вашого життя? Все життя або постійне страхування життя (також відомий як страхування життя інвестицій)? або це, навпаки, прикриття для певних цілей, для задоволення конкретних потреб протягом відомого періоду часу? термін страхування життя?

Якщо він? З останнім, буде два основних види страхування життя, з яких можна вибирати.

зменшенні терміну страхування життя
Як випливає з назви, ця форма страхування життя забезпечує покриття протягом певного періоду часу (встановлений термін), але виплачується сума за полісом зменшується протягом строку його дії. Це вид страхування як правило, використовуються для покриття непогашеної суми іпотечного під час вашої смерті. Суми, які будуть виплачені, отже, зменшується з плином часу, так як сума заборгованості по іпотеці також зменшується. Якщо ви вижити терміну дії поліса страхування життя, то сума виплат буде дорівнює нулю.

Багато іпотечні кредитори вимагають від своїх позичальників брати страхування життя? і забезпечення зниження терміну життя, як правило, підходить? для того, щоб гарантувати погашення іпотечного кредиту має заставодержателя померти перш ніж вона досягне повного терміну.

фіксований термін страхування життя
Це, ймовірно, самий простий і прямий вперед із страхування життя пакетів вам буде запропоновано. Як це звання також має на увазі, кришка знову протягом певної кількості років, протягом яких одноразово виплачується у разі страхувальник? Смерть. Однак, якщо страхувальник продовжує жити за межами встановленого терміну страхування, то ніяка компенсація не зроблена на його можливу смерть? одноразово виплачується тільки якщо страхувальник закінчується до встановленого терміну робить політика.

З фіксованим терміном політики страхування життя, опція зазвичай пропонується? шляхом виплати додаткової премії? , Щоб забезпечити вам у разі критичних чи невиліковної хвороби діагнозу.

Або ні, такий варіант береться вгору, вартість основних політик життя термін гарантії буде залежати від ваших зокрема, особисті обставини? зокрема, вік, ваше здоров’я і ваше заняття? і, звичайно, термін, на який кришка буде продовжений. У кожному разі, це дуже важливо пам’ятати, що покриття по страхуванню життя на місці тільки до тих пір, як ви підтримувати щомісячні виплати премії. Якщо ви за замовчуванням на них, а потім покрити більше не застосовується.

У самому справі, ви повинні взяти на час і зусилля, щоб ознайомитися з усіма умовами та умовами, які стосуються будь-яких виплат зі страхування життя. Це те, що ви купуєте, в кінці кінців. Деякі політики, наприклад, включати в свої винятки зазначених виплат після смерті, викликаних участю зокрема небезпечних видів спорту або діяльності. Аналогічним чином, якщо у вас є страхування життя, включені до професійної пенсійної, ви повинні переконатися, що страхування життя зберігається, якщо ви вирішите залишити цього конкретного зайнятості.

Незалежно від страхування життя ви роздумуєте про покупку, це також мати на увазі, що чим довше ви зволікайте, тим дорожче стане премій.

Пам’ятайте, що:

“Зниження Термін страхування життя надає спадної значення одноразова виплата протягом терміну дії поліса. It? Самих часто використовується для іпотечного захисту.
“Фіксований термін страхування, однак, гарантує виплату узгодженої оплати одноразової Якщо страхувальник помирає в будь-який час в термін дії страхового поліса.