злочинністю і погані умови вдарив взимку претензій автострахування

Страхування автомобіля постачальника Esure попередила автолюбителів, що водіння в зимові місяці значно більш імовірно, привести до нещасного випадку. За статистикою аварійність збільшується на 31% в зимовий період, зростання, що обумовлено зниженням денне світло і зціпив неадекватно доріг. Це було особливо помітно в перші місяці цього року, коли ожеледь і сильний вітер смів всі частини нації.

20% опитаних водіїв були залучені в аварію через зледенілих доріг в той час як 63% поскаржилися, що скрегіт не проводиться досить часто. І це не тільки в дорозі, що проблеми виникають, 42% сказали, що вони були змушені залишитися в приміщенні, як дороги не були достатньо безпечно, щоб їхати.

Майк Пікард, голова ризиків і андеррайтингу в Esure, підкреслив важливість безпеки в порівнянні з зручністю: «Це вкрай важливо бути в курсі безпеки дорожнього руху протягом зимових місяців і судити ретельно, коли це безпечно рухатися – якщо ви відчуваєте, що це небезпечно … потім залишити свій автомобіль будинку і скористатися громадським транспортом замість.

Але загрози аварій, це не єдина небезпека на дорогах в зимовий період. Поліція по всій країні повідомляють все більше число “глазур” інцидентів. Це форма автомобіля злочину де злодії ‘Jack Frost’ вкрасти автомобіль, який знаходиться без нагляду через водія, прогріву двигуна. Це набагато більш поширені злочини, які можуть собі уявити, з 66000 жертв з кожним роком. Джоан Mallon, страхування автомобіля менеджером в банку Sainsbury `s, сказав:« Коли прийшов заморожування зовні це може бути привабливим, щоб залишити працюючим двигуном для прискорення процесу розморожування в той час як ви кусатися тому всередині, щоб отримати готове. Але це може мати жахливі наслідки, якщо ваш автомобіль буде вкрадений.

І автомобілів страхові компанії навряд чи будуть або симпатичної, так як по Залишаючи автомобіль без нагляду водій вважається не відбувся в їх “обов’язки дотримуватися обережності. Повідомлення поширюють як поліції, так і страховики, щоб переконатися, що ключі ніколи не залишав у запалювання автомобіля, навіть якщо транспортний засіб на дорозі розморожування власника. Едмунд Кінг, виконавчий директор Фонду RAC заявив: «ключі від машини є найслабшою ланкою в ланцюзі безпеки автомобіля, так ніколи не надають автомобілю кримінальну шанс вкрасти ключі. Ніколи не залишайте ключі в машині при заправці бензином або при розморожуванні машину.

Тим не менш, Адріан Уебб, менеджер з комунікацій в Esure, прагне не перешкоджати автомобілістам після відтавання вітрового скла їх: «Якщо ви просто очистити невеликий отвір, щоб вдивитися через лобове скло у вас більше шансів потрапити в аварію і стати причиною серйозної травми або навіть убити хтось. Знову будь-яких претензій через погано розморожені вітрового скла, ймовірно, впаде на глухі вуха, як водій не виконав свій обов’язок їздити з круговим оглядом. Уебб також радить проти більш традиційні методи розморожування стекол: «Вітрове скло технологія покращилась в останні роки робить це менш імовірно, але заливки гарячої води на холодну вітрового скла не саме розумне, що робити.