зимові шторми знову

Цього року зима, схоже, справили більше, ніж свою частку заголовків зі снігом і льодом ще раз закриття більшої частини північного сходу. Оцінки і раніше цілому, але, тільки в перший тиждень лютого, промисловість вважає, що це може зіткнутися претензії на суму більше $ 1 мільярда. Якщо несприятливі погодні умови продовжують до 2011 року, це може бути ще одним рекордним роком для претензій. У практичному плані це означає важкі мокрий сніг створив і збив дахів і силових кабелів з наступним відключень. Все, що змушує відключення бізнесу це погана новина. Тому питання полягає в тому, як ви повинні бути спрямовані на захист вашого прибутку повинно деяких лиха змусять вас відмовитися від вашого нинішнього будинку.

Одним з найбільш ефективних відповідей страхуванню на випадок перерви, іноді також званий страховий бізнес дохід. Ризик полягає в тому, що пожежа або стихійне лихо примушує вас переїхати в той час як ваші власні приміщення відремонтовані. Зверніть увагу на стандартному умови, що відключення має бути тимчасовим. Це покриття не покликана забезпечити постійну субсидію втрат після примусового руху. Це просто фінансовим мостом для часу, який потрібен, щоб ваші власні приміщення готові до торгівлі. Це рідко продаються як політики у своєму власному праві, але доданий або більш загальної бізнес-політики майно або бізнес-політики-власника (BOP), якщо ви маєте право. BOP спеціально спрямованих на малий бізнес працює менше 100 в невеликих приміщеннях з обмеженим віддалене діяльності.

Страхування покриває втрату прибутку, яку Ви зробили б, якщо бізнес змогли продовжувати торгівлю. Це означає, що вам потрібно подати докладні фінансові звіти, як для отримання покриття, а потім продовжити його. Зокрема, ви повинні бути в змозі показати, які витрати ви будете зобов’язані платити, навіть якщо ви припинили торгувати, наприклад, Оренда телефонного та інтернет-послуг, підключення до електроенергії, і т.д. Ви також повинні мати плани надзвичайних заходів на місці, маючи достатньо ясні стратегії для переміщення час як вам відновити. Це включає в себе докладний розгляд практичних. Що таке бізнес? Які мінімальні вимоги, щоб продовжити його, наприклад, шляхом переміщення машин або обладнання, знайти місце для зберігання інвентарю, і т.д.? У деяких випадках, може бути, краще, щоб покрити операційні витрати збільшилися в існуючій будівлі в той час як він знаходиться в ремонті. Як тільки ви зрозумієте економіці, ви можете купити кришку до додаткових витрат з операційних в пошкоджених приміщень, або у зв’язку з переїздом і діють з тимчасового житла.

Страхування бізнесу, особливо малого бізнесу, страхування, це все про оцінці ризиків, з ясним оком. Тільки якщо ви зробили належної оцінки проблем має бути ваше майно пошкоджено або тимчасово наведена в непридатність, Ви можете оцінити, скільки саме страхування купити. У цьому, пам’ятайте, що інший стандартний термін дводенний період очікування, щоб оцінити реалії та затвердити рішення залишитися або перемістити. Це час, щоб класти план лиха в експлуатацію не турбуючись про те, що ви збираєтеся робити.