зимових видів спорту це безпечно

Любителі зимових видів спорту попереджають, щоб гарантувати, що вони виймають адекватне страхування подорожей, було виявлено.

Це попередження прозвучало після смерті Наташі Річардсон, коли вона зазнала серйозні травми голови після падіння, катаючись на лижах в Мон Тремблан в Канаді.

Аварія призвела до низки травм адвокатів розповів про вплив травми зимових видів спорту.

Крістофер Мур, особистий адвокат травми в Закон Стіл, сказав: “Це трагічна випадковість, що основні моменти в той час як катання на лижах весело спорту, травми можуть бути дуже серйозними, і ви повинні звернутися за юридичною консультацією, якщо ви були серйозно постраждав в лижах аварії.

З фінансової точки зору це просто показує, виймаючи страхування є необхідним, тому що часто аварії за кордоном і витрати на медичне обслуговування, як відомо, обчислюються мільйонами фунтів. ”

Проте, на думку експертів, зимовий вид спорту так само безпечні, як гра в футбол.

Зимові види спорту є безпечним
Доктор Майк Langran заявив, що дуже малоймовірно, для тих, хто приймає участь у зимових видах спорту, будуть серйозно поранені з ризиком смерті становить менше одного на мільйон.

Шотландський основі GP сказав, що приблизно в три з кожних 1000 ентузіастів зимових видів спорту буде мати потребу в медичній допомозі.

Він сказав: “Я особисто не вважаю зимових видів спорту в цілому, небезпечні види спорту взагалі.

Для початку, загальний ризик травми об’єднати усі зимові види спорту становить близько 0,2% до 0,4%.

Це дійсно дуже низька. Подумайте про середню гри у футбол. Зазвичай два або три гравці в кінцевому підсумку з травмою в кінці гри “.

Доктор Langran додав, що кількість травм у відношенні зимових видів спорту значно знизилися.

Він сказав: “З 1970-х до початку 1990-х абсолютний рівень травматизму на гірських лижах знизилася приблизно на 50%, в основному у зв’язку з розвитком випуску кріплень і лижних гальма.

Переважна більшість зимових видів спорту травми відбуваються, як прямий результат ізольованою падіння, під яким я просто означати, щось піде не так і людина падає. ”

«Приблизно 10% нещасних випадків в результаті зіткнення з іншою людиною або об’єктом, 5% підняти пов’язаних і 5% відбувається в результаті виходу з ладу обладнання. Вторинні фактори, звичайно, важливі – наприклад зіткнення з твердим снігом або льодом “, додав він.

Тим не менш, відпочивальники зимових видів спорту були попереджені, щоб вони мають адекватне страхування подорожей, незважаючи на шанси серйозної травми будучи дуже мало.

Страхування подорожей життєво важливі для відпочинку зимових видів спорту
За даними поштового відділення, 72 відсотків лижних претензій страхування подорожей пов’язані з медичними витратами.

Крім того, дослідження від фірми було встановлено, що близько 25 відсотків британців, як очікується, не в змозі придбати страхування подорожей у спробі урізати витрати.

В результаті, пошта нещодавно попередив відпочиваючих важливість страхування подорожей, особливо для тих, хто приймає на зимові види спорту, про те, що вартість повітряної швидкої допомоги може варіюватися від £ 12 000 в Італії і до £ 50 000 в США.