зимова погода

Інститут страхової інформації (III) є одним з тих органів, які виправдовує свою назву. Всякий раз, коли ви йдете, і погляньте на те, що на веб-сайті, ви майже завжди знайдете щось цікаве. Наприклад, взимку 2010/11 була вельми руйнівним. Це не так багато, що температура була холодніше або будь сніг глибше, ніж зазвичай. Але коли ви подивіться на заголовки новин, ви бачите губернатори і мери великих міст напоказ перед камерами, щоб принести вибачення за їх міста, аеропорти і основні послуги закриття. Навіть Вашингтон було паралізовано в цьому році – всього на п’ять дюймів білого матеріалу. Коли ви кладете всі ці історії разом, доповідь III впевнений у наданні оцінки, що втрати від зимової погоди є третьою за значимістю джерелом втрат після смерчів і ураганів. Ми всі так звикли до руйнування, викликані вітром, ми схильні забувати про вплив холоду. За двадцять років у період між 1990 і 2009, загальна вартість страхових виплат протягом зимового урагану склав $ 25000000000. У 2010 році вартість вимог, фактично сплачена до цих пір є 2,6 мільярда доларів. Це один з найвищих небудь підсумки виплачуються.

Поки ви приймаєте розумні запобіжні заходи під час падіння, більшість людей можуть перечекати гірші бур. Все це займає основний зміст на печі або джерелом тепла у вашому домі, перевіряючи даху, ринви, водостічні труби і, а також забезпечення вікна та двері добре підходять. Тоді за умови, що у вас є хороший запас їжі та одягу теплою, ви повинні вижити до прибуття допомоги. Таким чином, постає питання, які основні загрози? Вітер в своєму власному праві і в якості сили для приведення у снігу в глибокі замети, крижаного дощу, снігу та, якщо холодно серйозним, то льоду, який утворюється у всіх місцях, не ізольовані.

Шкоди вашому дому може бути прямим або непрямим, коли дерево стягується або філії ламатися під вагою льоду. Більшість політики охоплюють структуру та зміст будь-якого пошкодження, коли погода входить через розбиті вікна або даху. Але деякі політики накласти умова за позовами про вибух труби, що ви повинні мати розумні ізоляції та доклали зусиль, щоб тримати дім теплим. Коли всі заморожений матеріал починає плавитися ви сподіваєтеся будь повені будуть покриті або особисті кришкою або Національна програма страхування від повеней. Вода просочується з даху повинна бути покрита. Запам’ятати проблема лавини з даху бити людей на тротуарі за межами вашого будинку.

Якщо у вас є пошкодження, претензії на страховий поліс будинку раніше, ніж пізніше. Ви повинні приймати розумні запобіжні заходи для запобігання пошкодження вмісту. Якщо є сумніви, отримати дозвіл на аварійний ремонт або перемістити вміст у сховище. Головна політика страхування пропонують сильніше захисту, якщо ви надали детальну опис вашої зміст. Якщо ви помітили пошкодження, почати документування з фотографіями так претензій регулятора може ставитися нанесеного інвентарю списків. За допомогою цих простих кроків, ви повинні забезпечити швидкий прогрес у процесі претензій.