зелені транспортні засоби стають все більш популярними

Недавній виступ бюджету спостерігалося зростання податків і автомобіль 2р зростання витрат на паливо чинності з жовтня 2008 року. Критики вважають, що це збільшення буде поставити навантаження на водіїв автомобілів, які вже платять найвищі коли-небудь цін на паливо, інше яблуко розбрату, чи є зниження податків для зеленішою автомобілі будуть заохочувати водіїв вважають чистого транспорту.

Єдина хороша новина для водіїв, які вийшли з бюджету змін було те, що канцлер вирішив відкласти 2р збільшенням цін на паливо до жовтня 2008 року, однак, так як вартість палива вже на весь час високо в даний час 106.1p за літр.

Ештон Berkhauer, страховий експерт uSwitch.com сказав: “Бюджет оголошення може виявитися гіркою пігулкою для 41700000 автомобілістів Великобританії. Тільки тих водіїв вибирають найменш чистих транспортних засобів, в даний час складає лише 0,2% всіх автомобілів на дорозі буде стимулювали “.

Глава insurance.co.uk, Стів Грейнджер сказав: “Для тих, хто вже розтягування зустріти ціни на бензин, жовтень прибуде занадто швидко.”

Там було багато спекуляцій в останні місяці, що найвищий чистих транспортних засобів почнуть стикатися штрафів та екологічно чистих водії будуть винагороджені. Тому заява про те, що з 2010 водіїв з найбільш екологічно чистих транспортних засобів, не платитиме податок у перший рік їх було не дивно. Найбільш чистих транспортних засобів можна очікувати, що зростання цін на свої податки, Група G транспортні засоби очікували побачити збільшення 233% від £ 300 до £ 1000 в перший рік.

Berkhauer сказав: “Водії транспортних засобів зелена краще від фінансово. Наше дослідження показує, що екологічно чисті автовласників даний час знижка £ 165,40 на рік на паливо в порівнянні з тими водіння стандартного автомобіля. Збільшення в жовтні буде стимулювати цю економію майже £ 170 на рік. ”

“Нова пропозиція може побачити велику родину автомобілів, таких як Renault Espace, піддається той же податок, як новий Lamborghini Gallardo. Додаткові £ 1000 можуть бути невеликі зміни до покупця Lamborghini розгляді £ 126350 цінник. Однак, це може бути реальна навантаження на бюджет середньої родини. ”

За оцінками, дорогах Великобританії розмістяться 55900 зелених автомобілів до кінця 2008 року, хоча це становить лише 0,2% від усіх зареєстрованих транспортних засобів Великобританії.

Деякі критики розчаровані тим, що канцлер не зробила більше для заохочення зеленого транспорту. Tescocompare.com ‘Прес-секретар Метью Dransfield сказав: “Ми повністю підтримуємо сьогоднішнє оголошення, щоб стимулювати споживачів до більш екологічно свідомими при купівлі автомобіля Тим не менш, ми розчаровані, що канцлер не дивився ширше, щоб цінових бар’єрів на придбання зелених автомобілях і розглянути питання про скорочення. Страхова премія Податкові для цих автомобілів, як додатковий стимул піти зелений. ”

Автомобільна страховка на зелений автомобіль може коштувати £ 50 більше, чим не-зелений автомобіль такого ж розміру і з аналогічними функціями, тому що це коштує більше, щоб відновити зелені автомобілі. Dransfield пояснив: “При середній страхової премії автомобіля, що є 400 фунтів стерлінгів – це видалення 5% податку на страхову премію« зелених »автомобілів зробить вартість страхування одного еквівалентного аналогічного стандартного автомобіля. Автомобілісти можуть багато зробити, щоб скоротити свої викиди вуглекислого газу, а також їхні витрати на страхування за рахунок зниження річний пробіг, маючи свій автомобіль регулярно обслуговуються, регулярно перевіряти тиск у шинах і обмеження кількості часу, витраченого на холостому ходу, всі з яких будуть збільшити ефективність використання палива і зниження вуглецю викидів “.

Є кілька автомобільних страховиків, які пропонують спеціальну політику для зелених автомобілів і відносини клієнта в бік зеленого транспортних засобів різко змінюється означає, що більш страховики повинні запропонувати розумні ціни політиці для зелених автомобілів.