зелений страхування автомобіля – новий шлях вперед

В даний час всі шукають спосіб зробити своє життя трохи зеленішим, і є сотні способів це зробити. Раніше на краще для навколишнього середовища спрямована на переробку ваші пляшки вина і змінюється все ваші лампочки різноманітності енергозбереження.

Перенесемося на кілька років, і в даний час сотні дивних і дивовижних способів, щоб врятувати планету. Туристичні компанії пропонують вам можливість, щоб компенсувати викиди вуглецю в вашому літаку подорож, заплативши невелику суму, яка може бути використана для посадки дерев.

Супермаркети пропонують стимули вам повернути ваші пластикові мішки для іншої торговий перспективі. Навіть банки, як відомо, щоб спонукати клієнтів з зеленими рахунки, які платять невелику дивідендів різних зелених причин. Здається, що у всіх сферах життя людини є способи, щоб зробити його зеленішим, і тепер, коли поширюється навіть на автомобілях.

Motoring ніколи не думали як зелений переслідування. Насправді протягом багатьох років водіння автомобіля вважався одним з найгірших способів забруднюють навколишнє середовище. Зокрема тих, хто придбав автомобіль 4×4; одного разу заповідник народної країні, і тепер модний аксесуар модний молодої мами; вважалося позитивно по відношенню до навколишнього середовища. Але все почало змінюватися. По-перше нову лінійку зелені автомобілі були випущені на ринок, до якого увійшли палива гібридів, які стверджували, що менше забруднюють навколишнє середовище. Потім з’явилися невеликі міські автомобілі, деякі з яких можуть працювати на електриці, яке було зухвало менше забруднюють навколишнє середовище. Був недовгий, коли авто-газу була доступна нижчою ціною зниження рівня забруднення варіант.

Зараз є сайти, з’являються по всьому порадою інтернет-пропозиції про те, як орієнтуватися в зелений лабіринт автомобіль і вибрати кращий екологічно чистий автомобільний варіант для вас. І це не тільки молодого покоління, які знаходяться в розробці акта, водіння автомобілів зеленішою стала популярна серед людей, в усіх напрямках.

Це було не дивно, враховуючи, як йдуть справи, що після введення зелені автомобілі, зелені страхування автомобіля варто було б. Одним з таких постачальників страхування Зелена страхова компанія, яка стверджує, що вони будуть компенсувати екологічно недружелюбність будь-який автомобіль застрахований з ними шляхом посадки дерев. Крім того, вони дають 5 відсотків свого прибутку на благодійність і пропонують більш дешеві страхові пропозиції для водіїв транспортних засобів з низьким випромінюванням.

Компанія була побудована на етос “зниження, переробляти і повторно використовувати і діє на цьому шляхом переробки стільки металу автомобіля, як це можливо, якщо він був списаний і заохочення використання відремонтованих деталей автомобіля, де це можливо. Це звучить майже занадто добре, щоб бути правдою. Чи може це бути новий шлях вперед для страхування автомобілів, де зелені поведінки нагороджені додаткові знижки і постійні заходи з порятунку навколишнього середовища здійснюється в якості основної частини бізнесу. Здається, що з нинішньої популярності зелений тенденція серед всіх секторів, що це може бути справа.