зелений водіння і токсичні викиди

Більшість людей знають, що всі транспортні засоби виробляють токсичні викиди, які погано впливають на навколишнє середовище. Однак менше людей знають, що кількість викидів виробляється змінюватись, залежно від автомобіля марки і моделі. Токсичні викиди від автотранспорту є переважно складається з вуглекислого газу та оксиду азоту, які вносять внесок у забруднення повітря. Ці токсини вивільняються в результаті спалювання палива двигуном. Тому кількість цих токсинів, що виробляються автомобіля безпосередньо пов’язана з кількістю палива він споживає.

Доброю новиною є те, що ті автомобілі, які виробляють менше викидів зробити, тому що вони споживають менше палива і, отже, також дешевше в експлуатації. Так виборі автомобіля, який є більш економічним допоможе не тільки навколишньому середовищу, а й ваш банківський рахунок. Але це не тільки ефективність використання палива, який впливає на кількість палива, автомобіль буде використовувати в ході подорожі, інші фактори також відіграють певну роль. Вага Вашого автомобіля є одним з таких факторів. Важкі автомобілі будуть використовувати більше палива, щоб завершити ту ж саму поїздку, ніж більш легкі машини. Якщо вам потрібно більше, важче автомобіль, то враховуйте обсяг упакувати речі, які ви в нього на щоденній основі. Видалення елементів вам не потрібно для подорожі ви приймаєте, так що ви перевозяться тільки необхідні вам речі. Важливо відзначити, що вага автомобіля має більше відношення кількості палива, яке споживає, ніж потужність двигуна транспортного засобу.

Вид палива, які використовує ваш автомобіль буде також впливати на кількість токсичних викидів, які вона виробляє. Бензин автомобілів, наприклад, використовувати більше палива, ніж ті, які працюють на дизельному паливі і, отже, проводити близько десяти відсотків більше вуглекислого газу. Автомобілі, які працюють від скрапленого газу видають менш токсичних викидів, що дизельні і попередньо двигунів Euro IV бензин, але в цілому їх витрата палива гірше. Дизельні автомобілі, як правило, мають кращу економію палива, але може бути дорожче, купити який може відрадити деякі автомобілісти. Досягнення в галузі сучасних технологій протягом багатьох років означають, що нові автомобілі здатні фільтрувати викиди токсичних речовин краще. В даний час існують суворі випробування з метою забезпечення того, викиди вихлопних газів нових автомобілів відповідають погодженим європейським стандартам. Ці стандарти вперше прийшов в гру в 1990-х з введенням євро 1 стандарту. Euro 1 зробив обов’язковим для всіх нових автомобілів, бензину, який буде оснащений каталітичним нейтралізатором, який представляє собою пристрій, який знижує токсичність викидів у навколишнє середовище. Автомобіль, який не був оснащений каталітичним нейтралізатором видає таку ж кількість токсичних викидів, близько 20 сучасних автомобілів сьогоднішньої оснащена пристроєм. З тих пір європейські стандарти були все складніше і складніше з Євро V стандартам набрання місце в 2009 році і вимагають більшого від виробників автомобілів, ніж будь-коли раніше. Однак найкращий спосіб зменшити викиди токсичних речовин від вашого автомобіля, щоб вести це менше. Мало того, що водіння менш допомогти навколишньому середовищу, але це також може зменшити ваш двигун страхові внески та інші витрати двигуна.