здорові страхування Humana і Етна страхування

Дві компанії, які можна використовувати для страхування Humana і Етна страхування. Обидва вони вважаються вершиною лінії коли мова йде про медичне страхування. Ви також знайдете, що вони є найбільш широко визнаних медичних страхових компаній в країні.

Кращі з кращих: Humana страхування

Humana страхування перевершив просто будь-який інший вид страхування існує. Humana є великою компанією, яка пропонує страхової групи, в основному за рахунок роботи. Багато людей, які отримати страховку через свого роботодавця отримати Humana страхування. Це тому, що витрати невеликі, і це страхування приймаються в більшості великих лікарень.

створення назви самі за себе: страхування Етна

Етна страхування не так відома, як Humana в світі медико-санітарної допомоги, хоча це і найближчі. Етна Страхування в значній мірі приймаються в більшості місць, де Humana страхування приймається, хоча там багато бути кілька місць, де приймається Humana і Етна немає. Крім того, Humana має безліч медичних установ, які дають спеціальні перерви для людей, які несуть їх страхування, Етна немає.

питання вибору: ОПЗ в / з РРО

Обидва Humana страхування і страхування Етна нести як PPO і HMO планів, хоча Humana отримує від планів ОПЗ в цілому. ПФО планує дозволяють використовувати лікарі, які знаходяться в їх мережі в якості джерела медичного страхування. Більшість медичних страхових компаній сьогодні пропонують або HMO, PPO або загального медичного страхування. Обидва Humana і Етна пропонують те ж саме. Загального медичного страхування охоплює вас, де б ви не знаходилися, навіть якщо ви перебуваєте у відпустці або в іншій компанії. Вони, як правило, платять 80 відсотків витрат на охорону здоров’я. У вас є, щоб забрати інші 20 відсотків і є франшиза.

Обидва Humana і Етна є плани охорони здоров’я для людей і фірм, які пропонують цей вид страхування. Такі люди, як це, тому що вони не повинні турбуватися про використання спеціальної мережі, коли вони дивляться на страхування. Вони можуть йти, куди вони хочуть отримати страхове покриття, що їм потрібно.

РРО страхових планів допустити, що люди вибирають своїх лікарів, але заряджати їх більше, якщо лікарі з мережі. Багато людей вважають за краще РРО оскільки вони можуть використовувати лікарі в мережі, щоб заощадити гроші, але до цих пір розкіш вибирати своїх лікарів. Обидва Humana і Етна є плани з ПФО.

ОПЗ, коли ви можете використовувати тільки лікарі в мережі провайдера. Обидва Етна Humana і активізують від такого роду план, який виявився дуже непопулярним з громадськістю.

Ви можете очікувати платити ті ж гроші за страховку по Humana або Етна. Великі групи будуть менше платити за освітлення співробітників, ніж люди. Етна пропонує деякі окремі політики, які ідеально підходять для самозайнятих осіб, які хочуть медичну страховку. Humana страхування пропонує кращі ціни в страхову групу, і саме тому він є номером один, коли справа доходить до компаній, які пропонують медичну страховку для своїх працівників. Обидва Етна і Humana вважаються стабільними страховими компаніями, які пропонують премію медичне страхування членів.