здоров’я і людського покриття страхових послуг

Як і більшість бізнес, здоров’я і людське послуг організацій, установ соціального обслуговування, та інші некомерційні організації повинні придбати базові пакети страхування для того, щоб працювати легально і ефективно. Деякі зі страхових пакетів послуг Агентства людини або некомерційна організація купить є загальними для всіх підприємств: компенсації робітника, парасолька страхування і страхового бізнесу. Тим не менш, некомерційний характер охорони здоров’я і людських послуг агентства, у поєднанні з спеціальним покриттям конкретних потреб з урахуванням цих органів персоналу і населення, якому вони служать, швидше за все, зажадає спеціалізованих страхових покриттів і цільового вибору в страхових брокерів.

директорів і посадових страхування

Більшість медичних і людського послуг і некомерційних організацій зажадає директорів і посадових осіб Страхування відповідальності, або сама природа некомерційних і соціальних послуг робочих місць “D & O страхування.” – Послуги зроблено на благо суспільства, і часто, зокрема, по крайней- ризику, недостатньо обслуговуються або складним населення – робить позови проти директорів різних можливостей, в силу їх щоденні обов’язки агентства і ролей. D & O страхування забезпечує покриття для некомерційних і соціальних директорів службі відомства, якщо вони подали до суду за роботи, пов’язані з діяльністю або поведінкою.

Як і в некомерційних світі, переслідувань і дискримінації позовів скарг переважають в некомерційних організаціях. Ці типи позови представляють деякі з найбільших загроз можна некомерційних організацій і людських служби: позови проти директорів та посадових осіб становлять великий ризик для фінансового агентства дошки або інвесторів. У разі, якщо позов пред’явлений до соціальних директором агентства або служби офіцер, D & O Програми страхового захисту різко знижує ризик того, що один член ради директорів втратить своє особисте майно в результаті судового позову. Цей вид страхового захисту настільки важлива, що D & O є стандартною вимогою при складанні ради директорів.

D & O страхування грає ряд інших важливих ролей у некомерційних або здоров’ю людини та організації послуг. Він може захистити організацію в разі, якщо керівник або службовець випадково випускає секретної або власною розробкою компанії інформацію сумлінно. Цей вид страхування може також захистити компанію в разі сумнівних найму, припинення, або рекламні рішення. Директорів та посадових осіб Страхування відповідальності також корисно в костюмах щодо того, як некомерційна управляє інвестиційним портфелем (и) і може бути активом у “конфлікті інтересів” юридичні звинувачення, висунуті проти некомерційної.

страхування по безробіттю

Більшість комерційних компаній платити певний відсоток премії кожен місяць за допомогою з безробіття, істотний тип покриття, що є необхідним за законом для того, щоб володіти або керувати бізнесом. У некомерційної світу, кожен раз, коли колишній працівник успішно файли для посібників з безробіття, рівень безробіття страхових внесків та податків для всіх співробітників йти вгору. Це особливо шкідливі для невеликих некомерційних організацій, тому що чим менше компанія, тим вище на одного співробітника вартість буде стрибати.

На відміну від своїх некомерційних братів, некомерційні компанії можуть платити державні податки тільки по безробіттю претензій, які фактично виплачуються. Це гірка правда, що багато соціальні служби та некомерційні організації не знають, що вони мають право на відшкодування податку. У галузі охорони здоров’я та людської організації обслуговування співробітників, які відповідають за адміністрування допомоги з безробіття повинні проконсультуватися зі своїм брокерам страхування на випадок безробіття реєструватися як “відшкодування роботодавцями.” Потім, замість того, щоб платити податки на надлишок соціального обслуговування безробіття претензії, некомерційних і соціальних служб може використовувати гроші на благо своїх організацій.

зайнятості практики страхування відповідальності

Побіжному прочитанні діловій частині місцевій газеті покаже, що позови проти роботодавців є загальними, навіть на підйомі, залежно від галузі. Причини таких позовів може включати, але не обмежуючись ними: сексуальні домагання, дискримінація за ознакою раси, віри чи сексуальної орієнтації; неправомірне припинення, і багато іншого. Зайнятість практика страхування відповідальності (EPLI) надає некомерційним організаціям і людських послуг зв’язку з покриттям у випадку судових позовів.

Інші типи людських служби та некомерційних страхових покриттів

Багато некомерційні установи та людських послуг пропонують спеціалізованої допомоги або комунальні послуги. Продуктові банки, наприклад, забезпечити харчування для тих, хто не може дозволити собі повне харчування з власних коштів. Єврейські громадські центри надають культурні програми, догляд за дітьми, і часто, фітнес та рекреаційні можливості, щоб як єврейські, так і світського населення. YMCA філії пропонують послуги, починаючи від тимчасового укриття; на фітнес-послуги та молодіжний табір дня, професійної підготовки та розміщення програм. Група будинків може надавати послуги з ослаблених літніх людей, психічно хворий, або дорослих з синдромом Дауна. Відповідно, кожна некомерційна повинні враховувати ризики ретельно і придбати страховку відповідно. Варіанти покриття в діапазоні від дитини відповідальності викраденні в домаганнях і зловживанні пацієнтом охоплення страхування клініці добровольців і помічників.

Перед некомерційних чи здоров’я і людського послуг організація чинить будь-який страховий пакет, проте, вони повинні проконсультуватися з досвідченими страховими брокерами для визначення охоплення пакетів, які є найбільш придатними для спеціалізованих організаційних потреб.