здоров’я страхового шахрайства в Сполучених Штатах Америки

Системи в США з медичного страхування працює відмінно, до тих пір, поки ви залишаєтеся здоровим. Це тільки ті, які потребують в охороні здоров’я, які мають проблеми! Однак погана система охорони здоров’я може виглядати на папері – американці платять удвічі більше, ніж люди в інших багатих країнах платять, але вони мають гірші результати здоров’я. І це незважаючи Америці ще є сорок сім мільйонів незастрахованих людей – так що на практиці це набагато гірше.

Розглянемо початку процесу. Ви хворі. Так ви йдете до лікаря. Ви платите лікарю прямий, а потім відправити його рахунок вашого страховика на відшкодування. Страховик потім відправляє вам стандартне лист, відкидаючи вашої претензії. Так, це відбувається весь час.

Ті з нас, хто є постійними зв’язатися зі своїм страховиком і хочуть знати, чому претензії було відмовлено. Страховик відповідей, якщо вам пощастить, надаючи форму для Вашого доктора, щоб закінчити. Тоді, незважаючи на повернення доктора вигляді, страхова компанія все одно не виплати. Ті з нас, хто дуже наполегливо знову звернутися до свого страховика і хочуть знати, чому позов був відхилений. Страховик заперечує, що вони ніколи не отримували форму лікарів. А нещасний лікар потім переконав заповнити другу форму. Який же результат? Законопроект досі не оплачені.

Ті дуже наполегливих людей серед нас називають страховиком знову вимагаючи знати, чому позов був відхилений. Страховик говорить доктор послав у неправильній формі. Історія продовжується і продовжується, але в кінці дня, страховик придбав форму вони хотіли, і були правильно відшкодовуються, як це передбачено. Але, я думаю, що ми знаходимося в меншості, оскільки вкрай стійкими, добре освічені страхувальників, які знають свої права за договором страхування.

Припустимо, що відмова у виплаті прибутку на порозі того, хто не дуже добре освічений, або не має психічні або фізичні обізнаності, щоб чинити опір або які навіть не говорять по-англійськи? Ця людина, можливо, тільки що взяли, що страхова компанія була у свої права відмовити своїй претензії. Напевно, вони б не боролися з питанням. Або, якщо вони боротьби один раз, вони могли б дати його після першої або другої набір відповідності.

З точки зору страхової компанії, відмова від претензій майже не просто. За вартість відправлення листа, вони врятувати себе виплати, які можуть працювати в мільйони доларів. У гіршому випадку, вони приходять через стійких клієнтів, які вимагають, щоб страховик виконує свої політики і в кінцевому підсумку платити те, що вони повинні були заплатити в першу чергу. У той же час вони заробляють відсотки на гроші, які вони з триматися від вас. Вони не стикаються з будь пені або штрафів за неправильні відмову претензій.

В Америці, страховики взагалі не публікувати основі, за яких вони відмовитися від домагань. Вони також не розкриває, яка частка претензій відмовилися. Так як може хтось розумно вирішити між страховими компаніями, якщо вони не знають, наскільки ймовірно, буде те, що їхні претензії буде відмовлено?

Це не єдина інформація, яку страховики дотримуються їх. З більшістю політики, коли люди йдуть “поза зоною дії мережі», вони виплати суми, яка становить близько 70 до 80 відсотків “розумний і звичайний” тариф. Зазвичай ваш страховик не скаже вам заздалегідь, що їх «розумних і звичайних» темпами, так що якщо ви хворі, ви не будете знати, скільки, що поїздка до лікаря буде коштувати, поки лікар не занесена претензії. Крім того, страхова компанія має право змінити їх “розумних і звичайних« тарифи на свій розсуд.

Аналогічним чином, за своїм розсудом, вони також можуть змінити свої процедури і змінити те, що вони роблять, і не покривають. Як це, право, по суті дає страховикам вільною рукою, щоб зловживання пацієнтів. Це все одно, за 10 000 доларів чек підрядника для ремонту даху і димоходів на ваш будинок, а потім надати йому вирішити, який ремонт вони роблять. Підрядника, який виправив кілька черепиці та цегли, а потім виїхав буде притягнутий до відповідальності за шахрайство. Страховик ефективно робити те ж саме, заперечуючи свою допомогу страхувальникам, в кінцевому підсумку платити великі бонуси своїм главою виконавчої влади.

Ми хотіли б мати Обами реформи охорони здоров’я у верхній частині його внутрішньої порядку денного. Його реформи повинні зробити охорону здоров’я доступним для всіх. Він shouls також плануємо запропонувати громадськості варіант страхування за зразком Medicare, що кожен може претендувати на. План Medicare має передбачувані вигоди і витрати на відміну від приватного страхування. Практично будь-який лікар може побачити і Medicare платить лікарю безпосередньо. Це означає, що ви не повинні платити авансом. , Якщо ваші претензії відмовлено, це ваш лікар, який стає матеріальною відповідальності, якщо він або вона не попередив вас заздалегідь, що ваші Medicare не покриватиме вартість.

Реформа охорони здоров’я повинна більшою мірою регулювати приватний системи страхування. Компанії повинні бути змушені розкривати повний розклад процедур вони будуть охоплювати і за яких обставин. Вони також повинні публікувати повний графік їх зборів. Після того, як страхувальник підпишеться на страхування страховик повинен бути Ной дозволили переїхати в каркас воріт, вони повинні володіти, щоб опублікувати відсотках і середні значення претензій вони відмовляються.

Адже небагато підприємств може в односторонньому порядку змінити умови своїх контрактів частину шляху через договір, і немає ніяких підстав робити виключення для страхових компаній. Це особливо важливо, так як вони часто у відносинах з клієнтами з серйозними захворюваннями, найбільш вразливі верстви населення.