здоров’я ощадний рахунок медичного страхування

Одним з недоліків керованої медичної допомоги планів медичного страхування, як ОПЗ і ОПП є обмеження, накладені на лікування покриттів, які можуть обмежити ваші варіанти охорони здоров’я. Використовуючи медичні ощадні рахунки (HSA) є одним із способів поставити велику гнучкість у ваш план медичного страхування. Вклади, внесені до HSA є Вашими, щоб витрачати на поточні та майбутні медичні потреби, даючи вам можливість досліджувати ваші варіанти здоров’я, проконсультуйтеся з лікарем, і зробити медично відповідні вибори лікування без консультації з вашої страховий випадок воротаря або менеджера.

Основи HSA

HSA є податковими пільгами заощадження та інвестиційний план, схожий на ІРА. Кошти, внесені з ЧСА залишаються на рахунку з року в рік, і не підлягають будь-якому “використовувати її або втратити його” положення. План учасник володіє і несе відповідальність за HSA. Ви будете часто чути HSAs називають споживачем або споживчого вибору програм. Це тому, що HSA дозволяє власнику рахунку приймати рішення щодо того, яким за рахунком кошти будуть використані. HSA економія може бути виділений на виклику швидкої медичної допомоги, або використовувати відразу платити за звичайні медичні витрати.

Гроші зберігати HSA є податком. Якщо ваш HSA пропонується в якості опції, що надаються роботодавцем здоров’ю планом, і ви, і ваш роботодавець може внести свій внесок в це. Ви можете внести до меншого з 100 відсотків вашого здоров’я плану франшиза, або максимально допустимі межі ($ 2700 для фізичних осіб, $ 5450 сімей). Фонди ви вносите в HSA є “над рисою” вирахування на вашому федерального прибуткового податку. Іншими словами, навіть якщо ви не перераховувати, ви отримаєте відрахування. Ви не спричинить жодних податкових зобов’язань федеральних коштів для вашого роботодавця (або інші) сприяють Вашому HSA. Податковий режим HSAs може змінюватись в залежності від держави, хоча більшість держав нині відповідають федеральним керівні принципи і пропозиції відрахувань на рахунках.

HSA право

Є кілька правил, застосовуються права на отримання АСП:

Власник рахунку повинен бути повнолітнім (діти не можуть мати свої власні HSAs), які не можуть бути заявлені як залежить від чужої податкової декларації. Власник рахунку повинен бути учасником високу франшизу план в галузі охорони здоров’я (HDHP). HDHP є план медичного страхування з франшизою в розмірі не менше 1050 / індивідуальних і $ 2100 / родини. Власник рахунку не може мати ніякого іншого здоров’я “1-й долар” страхового покриття. 1-й долара покриття включає в себе первинний план медичного страхування, крім HDHP, Tricare, Medicare, FSA, і HRA охоплення. Правила розподілу HSA

HSA розподілу не обкладаються податком, коли для задоволення медичних витрат. Допустимі витрати включають в себе самі медичної допомоги та послуг, за рецептами і без рецепта ліки, і стоматологічні та бачення догляд. Якщо ви використовуєте рахунок коштів для оплати немедичні витрати, вони будуть сплачувати прибутковий податок і 10-відсотковий податок кари. Ви не можете використовувати кошти для оплати медичних премій, за винятком:

COBRA продовження покриття Довгострокове страхування по догляду Медікер і витрати Короткострокові медичного страхування при отриманні федеральних або державних допомог по безробіттю Якщо ви стали інвалідом, або при досягненні 65-річного віку, 10 відсотків федерального податку штраф за зняття HSA коштів для оплати в немедичних витрат більше не застосовується.