здоров’я збільшується догляду премії

Торік, реформа медичного страхування дискусії домінувала ЗМІ ефірі. З такою великою кількістю дискусії, які йдуть, останнім часом було виявлено, що медичні страхові компанії були тихо підвищення їх ставок. Недавній доповідь, випущений Міністерством охорони здоров’я та соціальних служб Кетлін Сібеліус, показала, що страховики, принаймні 6 держав підштовхує, Äúincrease ціни медичного страхування на цілих 56%., AU Багато експертів вважають, що це збільшення буде поширюватися на більшість штатах по всій країні. Крім того, WellPoint гімн Blue Cross в Каліфорнії, AOS запропонував, аурати збільшується на цілих 39 відсотків, AU потрапило багато людей, дуже турбуються про те, як вони збираються, щоб дозволити собі їх планів медичного страхування, особливо з таким багато плутанини щодо поточний рахунок медичного страхування реформи і що це означатиме для людей, якщо він підписав закон, або якщо він не в змозі пройти законодавчого процесу.

Що так багато плутанини щодо стану медичного страхування по всій країні, багато людей задаються питанням, чи буде варіанти, щоб знизити свої внески медичного страхування. На щастя, якщо ви в даний час шукає медичного страхування або шукає більш доступним медичне страхування, існує ряд способів, які ви можете знайти дешеві політики, хоча здоров’я збільшується догляду премії стають все більш поширеними. Наприклад, порівняння покупки є одним із способів ви можете знайти дешевий план медичного страхування. Конкуренція між страховими компаніями, має важливе значення для придбання недорогу медичну страховку. Кращий спосіб отримати страхові компанії боротися за свій бізнес, щоб використовувати безкоштовну медичну страховку цитату порівняння інструмент, який можна знайти на сайті страхової компанії або страхового інформації та ресурсів сайту. За допомогою цього безкоштовного інструменту дозволить 3 або більше компаній медичного запропонувати страхування котирування при мінімально можливою ціною. Все, що вам потрібно зробити, це представити трохи інформації про вашу ситуації в онлайн-формі, і протягом декількох секунд, ви отримаєте декілька цитат з декількох постачальників. Кожен постачальник знає, що вони конкурують за свій бізнес, тому вони пропонуватимуть найкращі страхового тарифу.

За даними Бюро перепису населення, Äúfamily премії для тих, хто на робочому місці покриття зросла на 5 відсотків у минулому році,, AU і індивідуальних планів в галузі охорони здоров’я були зростає ще вище. Є цілий ряд особистих заходи можна вжити, щоб знизити премії, які включають в себе: платити більш високу франшизу, не курити, їсти здорову і вправи, скористатися послугами безкоштовної медичної клініки, коли це можливо, і роботи в полі, яке має низьку ризик отримання травми.

При перегляді новини про реформу охорони здоров’я страхування, це не займе багато часу, щоб зрозуміти, що є реальна боротьба відбувається в Конгресі. У той час як цей сердитий дебати відбуваються, здоров’я премії продовжують рости. На щастя, якщо ви робите ваші дослідження і вивчити багато способів ви можете скоротити витрати на премії, ви різко збільшить ваші шанси на протидію зростання премій на медичне страхування. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте insurancespecialists.com