звуки з-під Чому я купити дешеві термін страхування життя

Я радником роботи зі страховими компаніями та страховими маркетингу продуктів organizations.After 35 років, я можу бачити, коли трава по обидві сторони паркану не те ж саме.

Купівля термін страхування життя не є об’єктом ви повинні купити за ціною. По суті, це має бути заборонено від розпродажу по телефону, або з пошти в додатку або через рекламу на телебаченні рекламні ролики.

Для дешевих строк покупцями по страхуванню життя, їм часто говорять політики має бути першокласним, як це так високо оцінили. LOOK OUT. Один з найбільших дешеві термін страхування життя компанії, з великою рейтинг, раптом потрібні федеральні дотації уряду. Згідно з моїми записами, ця страхова компанія ціни друге місце з близько 600 страхових компаній. Мій рейтинг нами на основі страхові поліси продаються тисячі і тисячі напівнезалежна торгових агентів і страхових брокерів по всій території Сполучених Штатів.

Реальний ганьба знаходиться тут: вправо, поки федеральні дотації, уряд в даний час вироблені, які принесуть користь страховика, рекламні оголошення з’являються телебачення. Вони дешеві схвалюючи цього терміна у важкому фінансовому становищі компанії страхування життя Ціни. Цей страхової компанії, безумовно, “купівля бізнесу”, кажуть, що ви можете заощадити до 75% порівняно з їх конкурентами. Купівля бізнесу відноситься до пропонувати ваш продукт за нижчою ставкою, ніж ваші конкуренти пропонують, так що ви будете вибирати, купувати у них. Чи є це час для них буде продавати терміну страхування з нормальною швидкістю? За супер низькою швидкістю? Є стурбованість беруть участь на здатність виплачувати смерті претензії? Вам судити.

Як честь Агент з продажу? Підхід незалежним страховим брокером, що представляють півтора десятка або більше компаній, що пропонують дешеві термін страхування життя. Є чинники, які визначають той, який він пропонує вам .. Його доручення, залежно від політики, може варіюватися від 50% до 90%. Термін рейтинги фінансової політики буде відрізнятися в рейтингу фірм, але, як зазначено в наведеному вище випадку, рейтинги не є гарантіями платоспроможності. Дешеві термін страхування життя політика може в кінцевому підсумку коштуватиме більше 10 років, коли ви вже не страховий.

Як честь страхової компанії? Чи є це політичному рівні термін, термін, рівень премії політики із зменшенням вигоди, але рівень премії, щорічно або зменшенні терміну страхового поліса? Термін страхування може також містити деякі хитрощі вершників. Це, можливо, чоловіка або дитини вершника, який через певний час. Або вершника, можливо, доведеться бути перетворений в набагато більш високу премію цілому по страхуванню життя. Там може бути випадковим дрібнички смерть як вигідно страхової компанії, як дрібнички в цирк Hawker.

У якийсь момент, $ 1000000, що почалося як дешеве страхування життя буде занадто дорогим в обслуговуванні. Наступна обчислити агента протягом наступних 15 років, що ваша загальна виплачені гроші будуть у знаючих агент пояснити тепер, що ваші варіанти .. Ваш шанс коли-небудь побачити ваш агент через кілька років дуже малоймовірно. (Через надзвичайну оборот страховий агент продажів) Швидше за все, що в 7 років або компанія по страхуванню життя знаходиться в новій власності і правил, або страхова компанія була об’єднана або викуплених, або він став неплатоспроможним в той страхових виплат не може бути гарантована.

Консультація безкоштовно при консультації з професійним страхування життя.

Вивчіть велика різниця між низькими, розумні тарифи і дешеві Процентні ставки по страхуванню. Отримати хороший рада від страхового агента з більш ніж 4-річний досвід, що ви відчуваєте, що ви можете довіряти.

Чому ви хочете, щоб отримати найнижчу ціну? Ви повинні думати: «Якщо я передав, чи буду я купив право страхування життя для моїх близьких.” Ви, даючи цій статті деякі ретельного розгляду.