звичайне страхування життя бізнесу

Звичайний бізнес митрополит компанії зі страхування життя процвітали заново незабаром після 1892 року. Цей нове життя була пов’язана не тільки з низькою вартістю контрактів, а й, значною мірою, на найрізноманітніші плани доступні і багато ліберальні функції пан Фіска були включені в політику.

У 1892, 1704 звичайних політики були написані приблизно за $ 2 млн, у порівнянні з 178 політики менш ніж за $ 200 000 у минулому році. Звичайні страхування на книги швидко схопився з приблизно $ 5300000 в 1892 році, майже в 10 разів, що сума лише через п’ять років. Перед рубежі століть більш ніж на $ 110 000 000 такого бізнесу був у силі, що представляють близько 125000 політик.

У той час як в 1891 році митрополит компанії зі страхування життя була в нижній частині списку звичайних компаній, що працюють в Нью-Йорку, вона досягла четвертого місця щодо бізнесу написано в цьому відділі до 1900 року. Після розслідування Армстронг компанія вирвалася вперед на ще більш швидкими темпами, звуження маржі між собою і старше, великих компаній. Між 1906 і 1913 звичайних бізнес чинності зросли на $ 609 905 310.

У цей же період Нове Життя-Йорку виросли на $ 243 493 494; взаємної $ 81208898; Справедливе $ 94417206. Митрополит таким чином отримали майже на 50% більше, ніж всі ці три комбінованих. Лише через десятиліття, в 1923 році, митрополит став найбільшим звичайної страхової компанії в світі, а також найбільшим в загальній страхування чинності. Це положення, крім того, було досягнуто без загальної агентів або продавців, ніж інші чоловіки, які також представляв компанію в так званий промисловий “дебет”, тобто, на території якої кожен агент служить.

Незабаром після звичайної господарської діяльності був відновлений і агентів компанії почали полотно для цього виду страхування, вони виявили, що значна кількість працівників змогли платити страхові внески щоквартально, але не міг дозволити собі купити страховку в суму такого розміру, як $ 1000, Мінімальна сума для звичайного. Для забезпечення цієї групи із захистом, компанія в липні 1896 почали видавати проміжні страхування ¬ Ance, тобто, політики за $ 500, з преміями оплачується щорічно, раз на півроку або щоквартально.

Не дивно, що митрополит повинні були піонерами в цій галузі, так як він завжди палав стежки в забезпеченні страхового захисту на більш низький дохід групи, такі як без медичного термін страхування життя іспит. Ця нова форма страхування також знайшли готовий ринок. Після перших шести місяців 5110 Проміжні політики були на книги за $ 2555000. У кінці 1901 року народження, тільки 5 з половиною років після того, як цей відділ був запущений, було майже 110 000 Проміжна політика в силі на суму близько $ 55 мільйонів.

Протягом найближчих трьох років ці цифри більш ніж у два рази і продовжує швидко збільшуватися. Використання проміжних страхування був згодом поширений на осіб у кілька небезпечних професій і для тих, з фізичними вадами, які роблять їх неприйнятними для стандартної звичайної політики. Щоб ще більше розширити коло захисту, Метрополітен в 1899 році відкрив “Special Class” політика для тих, хто, так окупації або фізичними вадами, не міг відповідати стандартам звичайної або проміжної страховки.

Ще більш складне завдання, ніж будівництво звичайного відділу стикається пан Фіск, коли він приєднався митрополит. Промислова страхова перебував під важким приступом. Ще до Hegeman Фіск адміністрація прийшла до влади, хмари почали збиратися. В кінці 1800-х років число атак були спрямовані проти промислового страхування. Неймовірно, але проте, правда, був той факт, що деякі гідні громадяни день фактично стягнутої, що поліси страхування життя на дітей загрожує їх життю, тому що число батьків дозволили своїм дітям померти від відсутності піклування чи вбити їх для страхових надходжень. Це була епоха Допитливі і сенсаційна напад на великий бізнес, страхування життя компанії, що входять, знайшов співчутливий відгук серед деяких законодавців, газетярі, і інші, які взялися за крик.