зверненні за медичною охоплення застосування під час вагітності для медичного страхування під час вагітності

Коли ти вагітна, але не застраховані ви повинні досліджувати всі ваші вибори страхування, перш ніж, що не дивлячись на альтернативи страхуванню. медичне страхування може бути доступна через індивідуальної або сімейної політики, групові політики, програм, пропонованих місцевими державними або федерального уряду. Тим не менш, в деяких випадках ви можете виявити, що всі ці двері зачинені, і варіанти страхування, не є єдиним способом, щоб знизити витрати.

Коли ви перебуваєте в необхідності страхування для поточної вагітності, ви повинні вичерпати всі ваші вибори до відмови, тому що вагітність витрати дуже високі сьогодні. Витрати в лікарні може бути $ 10 000 до $ 25 000. Вони можуть бути вище. Вартість залежить від ціни у вашому регіоні, і від наявності або відсутності у вас є ускладнення.

Страхові компанії не хотіли б застрахувати жінок, які з дитиною, тому що вони припускають, що отримає набагато менш оплачуваної премії протягом перших 12 місяців страхування, ніж вони будуть витрачати на переваги. З цієї причини ви, ймовірно, знайти тільки медичне страхування, якщо є юридичний мандат у місці, яке змушує медичної страховою компанією, щоб забезпечити вам.

Група медичного страхування часто потрапляє під мандатом, який змушує страхові компанії, щоб взяти на себе всіх бажаючих. Це означає, що якщо у вас є період відкритої реєстрації придумати, перш ніж народжувати, ви можете бути в змозі отримати основні витрати пологів піклуються твій поліс страхування здоров’я.

Якщо ваш чоловік чи співмешканець має групу медичного страхування ви можете бути застраховані від його або її медична страховка під час наступного період відкритої реєстрації. Не забудьте перевірити, що стратегії, а якщо вона доступна для вас.

Там можуть бути плани доступні для вас місці. Є програми, які допоможуть знизити витрати на вагітність в деяких містах і повітах.

Ви також повинні поглянути на державному рівні альтернативи медичному страхуванню. Ви можете претендувати на програму, яка дозволить значно знизити витрати.

Якщо у вас є медичне страхування, але вона не покриває витрати материнства дуже уважно подумати про видалення покриття. Є кілька причин, чому. Ви все ще можете захворіти або боляче незалежно від вагітності. Ускладнення під час вагітності, ймовірно, буде покрито навіть тоді, коли витрати на нормальний перебіг вагітності немає. Ваша дитина, ймовірно, готуватися, щоб бути додані до страхування, навіть якщо у дитини є медичні проблеми. Ви не могли б претендувати на нову політику в майбутньому, навіть після того, як у вас був ваш дитина.

Якщо ви вичерпали всі наші альтернативи з спонсорованих роботодавцем охорони здоров’я і з державними програмами існують принаймні два більш широкий вибір доступних для вас. Ви могли б вести переговори і біля магазину, щоб отримати більш низьку ціну для вашої вагітності витрати. Ви можете підписатися на знижку, не план страхування. Ви можете передоплату вашого лікарняного рахунку.

Ви можете знизити материнства витрати використанням випробуваних і надійних методів, які працюють для інших речей, які ви витрачаєте гроші на. Ви також можете спробувати переговори з вашій лікарні, щоб знизити ціну. Ви також можете ходити по магазинах навколо, щоб знайти який місцевій лікарні запропонуємо Вам кращі ціни.

Знижка може знизити витрати, даючи вам знижку на лікарняний рахунок. Ці знижки можуть бути значними, але ви все одно будете відповідальні за більшу частину законопроекту.

Багато лікарень дасть вам значну знижку, якщо ви можете передоплату ваш рахунок. Це може заощадити вам багато.

Будьте впевнені, щоб перевірити всі ваші варіанти з приватного медичного страхування і державних програм, заснованих на чому дивитися на вибори без страхування. Однак, якщо ви не в змозі зменшити рахунки з цими параметрами, ви повинні бути впевнені, щоб розглянути нестрахових вибір також.