збірну полює за кращі оздоровчі процедури

Організацій, таких як Клініка Майо і міжгірських охорона здоров’я, забезпечити краще якісне медичне обслуговування за найнижчими цінами. Америки охорони здоров’я проблеми можна було б зменшити і навіть вирішити, якщо висока якість, низька вартість медичного обслуговування була універсальною.
На жаль, забезпечення кращих послуг охорони здоров’я не заразна, як вірус. Існує великий розкид за якістю і вартістю, навіть з прикладами провайдерів, які трудяться в забезпеченні найкращої якості і низької вартості. Культури, економіки та прихильності кілька з причин широкої різноманітності у сфері охорони здоров’я.
Шість з кращих організацій охорони здоров’я вивчають кращі стратегії для найбільш поширених і дорогих медичних умов. Вони працюють разом, щоб збирає дані про кращих стратегій, то буде ділитися цією інформацією і заохочувати інших постачальників прийняти найкращі стратегії системи.
Джеймс Вайнштейн, директор Дартмут Інститут політики в галузі охорони здоров’я та клінічної практики очолює новий проект. Учасниками проекту є Майо, Міжгір’я, клініки Клівленда, Дартмут-Хічкок медичний центр, Система Здоров’я Geisinger і Денвері Здоров’я. Вайнштейн говорить: “Якщо ви завжди робите те, що ви завжди робили, ви отримаєте те, що ви завжди отримували. Це не дуже добре, і ми не можемо дозволити собі робити це більше.”
Шість організацій, що беруть участь у проекті обслуговують понад 10 мільйонів людей і обміну даними про медичних умовах вони вивчають. Даних включає в себе клінічні протоколи, які допоможуть у визначенні стратегії лікування, які є найбільш економічно ефективними. Ці організації будуть потім направити свої висновки інших системах охорони здоров’я на всій території США Є й інші організації, які розглядають питання про приєднання в дослідженні.
Перший з восьми методів лікування стану, який вивчено тотального ендопротезування колінного суглоба. Є приблизно 300 000 колінних суглобів робиться щороку. Вартість цієї операції може варіюватися від $ 16 000 до $ 24 000. Існує велика різноманітність в темпах число людей, які мають процедури, ускладнень і повторних госпіталізацій. Дані про ендопротезувань як очікується, буде готова в лютому 2011 року.
Діабет, серцева недостатність, астма, хірургія втрати ваги, пологів, хірургії хребта і депресія є інші сім вивчатися після заміни коліна.
Вартість і результати лікування захворювань не тільки інформація, яка буде зібрана. В рамках проекту також дивлячись на пацієнта уподобання щодо різних варіантів лікування
Дартмут Атлас являє собою набір даних, які були зібрані від претензій Medicare Який документ зміна вартості і надання медичної допомоги. Ці дані були зібрані з усіх регіонів США щодо поточних даних проекту, Вайнштейн заявив: “Ми будемо збирати дані в Дартмут і ми можемо порівняння його проти Дартмут Атлас. Ми будемо дивитися на те, що найкращі результати знаходяться в найменшими витратами. Ми поділюся даними один з одним і публікувати рекомендації для інших по всій країні, щоб розглянути. ”
Новий закон охорони здоров’я в поєднанні з інтересом з боку роботодавців у стримування витрат на охорону здоров’я має підвищити інтерес до використання та рекомендації, створені цим проектом. Вайнштейн каже: “Чим більше ми будемо робити загальнодоступним і поділитися цією, тим краще ми будемо як нація”.