збільшилося премій зі страхування життя для курців і страждаючих ожирінням

Люди, які сприймаються як нездорове внаслідок куріння або ожиріння стикаються збільшилися премії зі страхування життя в результаті.

Споживачі, які курять могли заплатити більше £ 2000 більше на їх страховий поліс, ніж некурящі за ціною сайт порівняння, Moneysupermarket.com.

І страхові компанії ввести “податок жиру” для людей з надмірною вагою, які можуть бути на цілих 50 відсотків вище, на нових премій, з порога, при якому більш високою швидкістю включення встановіть бути знижена.

Moneysupermarket.com показало, що 35-річний чоловік бажаючих обкладинці £ 100 000 протягом 25 років буде платити £ 17,68 в місяць з шотландським Забезпечення, якщо він був курцем, де, як якщо б він був некурящий, він буде тільки платити £ 9,91 на місяць, що еквівалентно 44 відсотків економії або £ 2331 протягом терміну.

Премій зі страхування життя може бути стільки, скільки половина вартості для людей, які не курять, із страховиками невизнання кого як некурящий до дванадцяти місяців після відмови від цієї звички.

Глава захист на Moneysupermarket.com, Lousie Cuming сказав: “Для того, щоб бути класифіковане як некурящий і претендувати на заощадження страхових премій, страховики наполягають курців ногами звичку протягом усього року. Різниця в премії між курцем і некурящим величезний і є значні додаткові заощадження, які будуть зроблені просто по магазинах навколо для кращих пропозицій у відповідності з вашими обставинами. ”

З Куріння NHS Stop Service повідомляють про збільшення числа людей кинути палити після введення заборони на куріння в громадських місцях 1-го липня 2007 року, Cuming продовжував говорити, “Курці часто мають вигоду від більш високого доходу з пенсійних виплат у відставку у зв’язку зі зниженням середньої тривалості життя. Проте, більшість людей цінують здоров’я та способі життя переваги відмови від куріння рано і значне відрізати ваші премії зі страхування життя може бути просто глазур на торті “.

Обледеніння і пирозі, однак, слід уникати будь-якого з індексом маси тіла 30 або більше, так як це точка, в якій страхові компанії заявляють люди у відповідності з медичними ожирінням. За словами юридичного та загального 13 відсотків нових заявників доводиться оплачувати більш високі страхові внески, тому що вони потрапляють в систему, щоб цей кронштейн.

Для людини у віці 55 років, який є здоровим некурящим, не проблеми з вагою, страхування життя за £ 150000 на 25 річного політика буде коштувати близько 1000 фунтів стерлінгів на рік. Якби він класифікується як ожиріння, річний показник оплати збільшиться на додаткові 500 фунтів стерлінгів.

Юридичні та Генерального директора з андеррайтингу претензій, Расс Вітворта сказав: “Більшість людей розуміють, що погане харчування і брак фізичної активності може призвести до проблем зі здоров’ям, але вони не могли б зрозуміти, що, будучи значно надлишкову вагу також зробить їх страхування життя дорожче. Хоча це не точна наука, ми бачимо, що індекс маси тіла (ІМТ) є кращим показником ризику надмірної ваги, так що варто залишатися у формі. ”

Асоціація британських страховиків прес-секретар сказав: “Якщо ви ожирінням, ви схильні до більшого ризику зараження деякими захворюваннями. Це так само, як збільшення премії за курець або хтось з попередніми захворюваннями. “