збільшення вартості медичного передаються драйвери

Навіть якщо воюючі сторони не можуть домовитися про будь-якої політики з реформування медичної галузі, є деяке угоду, що ми маємо зараз не працює. Дивлячись по всьому світу справляє гнітюче для порівняння. Як нація, ми платимо більш високий відсоток нашого багатства на охорону здоров’я, але отримає значно поступається продукту. Все більше людей помирають через відсутність належного догляду в нашій країні. У цьому році, а якщо додати сіль на рану, страховики були проштовхування значного збільшення ставки страхових внесків. За іронією долі саме ці збільшення, зокрема, що дозволило президенту Обамі, щоб підштовхнути неохоче демократів у проходженні законопроекту про реформу. На жаль, підписання законопроект як закон не зупинило збільшення страхових внесків. Ми всі платимо більше. Як менш розголос побічного ефекту, ці підвищення витрат на охорону здоров’я також були передані водіям. Охоплення про відповідальність і інші політики включає в себе оплату для лікування будь-якого поранення в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Страхові компанії є комерційними. Якщо їх витрати ростуть, ці витрати передаються далі до страхувальників.

У США існують дві різні системи для страхування водіїв. У деяких штатах, у нас є не з вини системи, яка виплачує постраждалим незалежно від того, хто викликав травми. У теорії, це більш економічно ефективної системи, оскільки вона усуває необхідність у дорогих судових розглядів зрозуміти, хто винен. Зосередження тільки від того, скільки необхідно, щоб відновити всі пошкодження економить час і гроші. У Мічигані, це дворівневий процес. Некомерційні страховики продають політику, але, якщо будь-яку вимогу перевищує певну суму, додаткова компенсація виплачується некомерційної перестрахувальника називається MCCA (Michigan катастрофічного кількості претензій Association). MCCA нещодавно підвищила податок на страховиків на $ 18 за автомобіль на рік. Неминуче, некомерційні страховики дотик передає цю суму на страхувальників.

Інша система є традиційною для некомерційної моделі. В Америці страховикам дозволено додавати їх прибутку на кожну суму, яку вони повинні платити. У Європі, страховики мають право отримати прибуток від основний елемент страхування автомобіля в автомобільній політики, але не може отримати прибуток від оплати медичних витрат. Європейські страхові компанії отримують прибуток, коли вони продають плани в галузі охорони здоров’я. Право страховика додати маржу суворо контролюється.

Все це повинно сказати вам, американська модель страхування Pro Business і проти інтересів споживачів. Ви маєте право бачити тільки хороше. Це, як капіталізм повинен працювати. Ми всі повинні шкода бідних європейців, які живуть в цих соціалістичних урядів. Вони платять тільки прибуток для страхових компаній по основних елементів кожної політики. Ми повинні бути вдячні нашим збільшення ставки страхових внесків для додавання нового прибутку щоразу, ремонтних майстерень, причіпний компаній, фірм з прокату автомобілів, лікарнях і фармацевтичних компаній підвищувати ціни. Для тих з вас у пошуках дешевого автомобіля, отримати кілька цитат через цей сайт і переглядати їх все ретельно визначити, де додаткові знижки й економії можуть бути знайдені. Це до вас, щоб захистити свої інтереси. Якщо це означає, покупку страховки через інтернет тільки для компанії, а не компанії з підтримкою максимального числа співробітників, це ваше право. Ви не дбаєте ви сприяння працевлаштуванню ваших колег американців. Всі ви хочете дешеве страхування автомобіля.