збору на поліси страхування життя

це реально зібрати на моєму страхування життя перш ніж я помру?

Деякі поліси страхування життя дають вам права “прискорити” з нагоди втрати годувальника. Це положення робить його досяжним для збору за своїм розсудом страхування життя попереднього вам вмирати. Деякі компанії називають це «живий вигоди” стані.

Це положення може бути вбудований в політиці чи представлені у вигляді вершника.

Пропонується дозволити вам використовувати допомог у разі смерті, щоб компенсувати лікарні або медичні рахунки, пов’язані з смертельної хвороби.

Як правило, це вимагає вас від смертельної хвороби, спираючись на прогноз лікаря, що помрете протягом встановлена ​​інтерлюдія часу (кількість часу, буде, зокрема, встановлених у правилах).

Політика може пов’язаними суму в доларах, ви можете зняти.

Будьте обережні! Якщо вам прискорити і використовувати з нагоди втрати годувальника, буде менша кількість залишається в політиці для ваших родичів або інших бенефіціарів, коли ти помреш.

якими є Віатікал поселень?

Дорожній врегулювання контракт на продаж володіння вашого поліса страхування життя в іншу, не пов’язаною особою, яке стає як сам власник і бенефіціар політики.

Майте на увазі, це є порушенням закону, щоб стороння людина вивезти страховий поліс на ваше життя. Незнайомець не має страхового стурбованість і може мати шкідливі потрібно тебе побачити помирають раніше, ніж природа має намір!

Тим не менш, поліс страхування життя так само, як все інше. Якщо у вас є, ви можете продати його, навіть зовсім незнайомій людині, яка не має страхового інтересу правдоподібно. Ця людина стає власником і політики можуть називати себе в якості бенефіціара.

якими є Віатікал покупців і продавців?

Купівля та продаж полісів страхування життя є областю знань підприємств, які ідентифікують себе як Віатікал фірм врегулювання. Віатікал фірми купує страхові поліси від людей з невиліковними хворобами та продає їх фінансистам.

Якщо я не продаю мою політику, то в результаті виходить після моєї смерті?

Якщо застрахована особа помирає, бенефіціар повинен подати позов збиратися з нагоди втрати годувальника. Компанія має шістдесят днів, щоб виплатити претензії або повідомити бенефіціару яких перешкод з ним.

Бенефіціар повинен запросити форму претензії від агента зі страхування життя або компанії. Вони знадобляться:

– Ім’я Застрахованої
– Номер поліса
– Завірену копію свідоцтва про смерть.

Зі звичайних обставин може виникнути, якщо бенефіціар є неповнолітній.

як буде з нагоди втрати годувальника платитимуть?

Бенефіціар може мати вибір способу отримання з нагоди втрати годувальника. Врегулювання вибір може складатися з наступного:

– Одноразова сума imbursement (компанія посилає чек на повну суму)
– Розстрочка платежу з інтересом
– Поточний рахунок (компанія створює грошового ринку розрахунковий рахунок на ім’я одержувача; бенефіціар отримує чекову книжку і може видалити коштів, коли це необхідно)
– Компанія може провести на користь інтересів, а також відшкодувати

буде допомог у разі смерті обкладається податком?

Зазвичай ви не зобов’язані платити прибутковий податок від допомоги в разі смерті.

Що відбудеться, якщо існує конфлікт між бенефіціарами?

Якщо є суперечливі твердження (наприклад, двох людей, які претендують бути бенефіціаром) компанія може виявитися готівки перед судом. Суд захопити гроші, поки вона не визначає, хто є дійсним одержувачем. Ця процедура називається interpleader.

компанія може відмовити у виплаті на моєї політики?

Компанії зі страхування життя може відмовитися платити допомог у разі смерті, за певних обмежених умовах, наприклад, якщо ви помрете протягом перших двох років політики. Основі компанії можуть включати в себе наступне:

– Застраховані (нині мертвий) вчинили обман при подачі заяви на політику
– Застраховані не розголошувати про істотний факт від програми,
– Застраховані покінчив життя самогубством.

Крім того, якщо бенефіціар навмисно вбито застрахованої особи, компанія може відмовитися платити з нагоди втрати годувальника незалежно від часу політика була в силі. Це точно, навіть якщо суд не визнав винним бенефіціаром вбивства.