зберігаючи ставки автострахування вниз

Авто страхування часто розглядається як необхідна, але дорога справа, і не дарма. Багато людей мають авто страхування історій жахів розповісти про свої страхування автомобіля, будь то платить сміховинно високі премії чи, можливо, страхова компанія вводить його в оману, в першу чергу, і вони думали, що вони платять за те, що не існувало. Пошук дешевих авто страхування, який покриває потреби страхувальника є, частіше чим не, трудомістким завданням. Але переваги знайшли час, щоб зазирнути в кожній компанії ретельно вони того варті.

Подумайте, як страхова компанія

Розуміння того, яким чином страхові компанії працюють їхні тарифи дасть страхувальник гарне уявлення про те, як зберегти ставки вниз. Є багато людей, які платять, здавалося б, астрономічні премії, навіть не цілком розуміючи чому. Наступні фактори у всіх є своя роль, коли страхова компанія з’ясовує курсу:

Вік – явно не те, що хто-небудь має жодного контролю над підлітками, але, як правило, несуть вищі премії, оскільки вони вважаються менш відповідальним. З іншого боку, більш зрілі люди виявляють, що їх ціна може впасти після певного віку, з вірою в те, що літні означає більш розумним і, отже, менше ризику.

Пол – Знову ж таки, не те, що хто-небудь має контроль над. Чоловіки, як правило, щоб залучити більше, ніж жінки, і іноді можуть бути більш високі тарифи.

Сімейний стан – ті, хто в шлюбі може мати пільгові ціни в порівнянні з тими, які мають одного статусу, як страхові компанії розглядають їх як більш відповідальні водії, оскільки вони більш схильні вважати, що наслідки небезпечного водіння зробить на їх сім’ям.

Попередній запис водіння – Це найбільш виразно перебувають під контролем відповідної особи. Досвідчені водії, які проїхали розумно і вдалося уникнути нещасних випадків, а також прискорення або Паркувальні квитки будуть винагороджені з більш низькою націнкою.

правильно вибрати автомобіль

Для тих, хто хоче придбати новий автомобіль, є певні речі, які слід враховувати при шукає нового транспортного засобу, який буде мати прямий вплив N страхових тарифів. Як правило, швидко і рідкісних автомобілів буде коштувати більше, щоб гарантувати, ніж інші. Швидкі автомобілі поставляються з більш високі страхові тег, тому що чим швидше машина їде, тим більше шансів у людини втратити контроль над автомобілем на високих швидкостях. Рідкісні автомобілі, такі як ретро-автомобілі надзвичайно важко знайти запчастини для, коштує більше, щоб виправити будь-які збитки повинні відбутися.

Новий драйвер може захоплюватися думкою про купівлю швидкий автомобіль, але насправді, вони повинні обов’язково розглянути можливість поділу витрат на ті гроші, які вони будуть розщедрюватися на автомобіль при купівлі одного з меншим двигуном і за допомогою лівої через гроші платити за їхні перші страхові років.

Подивившись уважно на те, страхових компаній засновують свої ставки за, стає легше з’ясувати способи, щоб отримати кращі котирування на пропозицію. Тоді з відповідального водіння і ноу-хау, просто тримати ставки вниз в майбутньому.