зберігаючи медичному страхуванню низькою

Здоров’я ощадні рахунки пропонують податкові відрахування витрат на медичне обслуговування, а також можливість створення додаткового пенсійного рахунку. Але незалежно від будь-яких інших позитивних благо HSAs, більш низькі страхові внески є основною причиною того, що тисячі американців обрали медичні ощадні рахунки, як кращий спосіб захистити здоров’я своєї родини і майна. Ось деякі ключові пропозиції про те, щоб зберегти ваші внески на медичне страхування низькою.

1. Виберіть HSA-кваліфікованих план нижнього підвищень ставки.

Середній внески медичного страхування групи зросли на 9,6% минулого року і зросла на 10% за кожен з попередніх шести років. Індивідуальні плани піднялися ще більше. Тим не менше, очікується, найбільш HSA плани будуть випробовувати значно нижче росту тарифів. Дуже велике дослідження було недавно опубліковано, що показують, що збільшення ставок за минулий рік для споживачем плани, такі як плани HSA було тільки 3,4%. Blue Cross Міннесоти повідомила, що її клієнти HSA провів 8% менше, ніж їхні традиційні клієнти страхування. Humana повідомила претензій “витрати на 4,9% за споживачем планів, в порівнянні з 19,2% зростання у позовах про інші плани. Справді, середня премія HSA для фізичних осіб фактично впала 19,5% за останні два роки.

Причина цих планів мають нижчий зростання тарифів є те, що люди, які HSA-кваліфікаційний високою франшизи планів в галузі охорони здоров’я, ймовірно, звернути більш пильну увагу на витрати, і краще піклуватися про своє здоров’я. Наприклад, власник запропонував HSA препарати статинів для зниження холестерину її можуть бути більш імовірно, щоб просити загальний варіант, або попросіть свого лікаря, якщо недорогі харчові добавки, такі як нафта або риба ніацину може бути рішенням. Ці дії економити гроші страхової компанії і повинні привести до зниження зростання тарифів.

2. Підніміть ваші франшизи як ваші HSA рахунок росте.

Коли ви поповнити свій рахунок вам створити фінансову «подушку», яка дозволяє підняти франшизу як ваш рахунок росте. Кожен раз, коли ви піднімаєте франшиза, ваша премія повинна піти вниз.

До речі, не забувайте, що кожного разу, коли коштів на рахунок Ви отримаєте миттєве податком відрахування. Коли ви компенсувати податкові заощадження проти вашої премії, ви знайдете вашу чисту вартість плану HSA може бути дуже низьким.

Максимально допустимий внесок піднімається щороку із зростанням індексу споживчих цін. В даний час індивідуальний ліміт вкладу становить $ 2700, і сім’я ліміт становить $ 5450. Таким чином, кожен рік ви можете внести більшу кількість у ваш HSA і продовжують підвищувати ваші франшизи, якщо ви виберете.

3. Будьте здорові, так що ви можете перемикати плани.

Всі плани медичного страхування ставка збільшується, і ми навіть бачили премії стрибати на деякі плани HSA. Якщо підвищення ставки станеться з вами, ви можете переключитися на іншу страхову компанію – але тільки якщо ви передаєте їх вимоги андеррайтингу. Якщо хронічне захворювання розвивається, ви можете застрягти з поточним планом і супроводжуюча її підвищення ставок, для вічності. Або, принаймні, це може здатися, що довго …

Якщо ви звернете увагу на рекламу фармацевтичної, ви дізнаєтеся, спосіб життя насправді не має нічого спільного з хворобою, і це природний і здоровий, щоб бути на багато ліків для іншої частини вашого життя, яка потім вирішити ваші проблеми зі здоров’ям.

Якщо ви звернете увагу на науку, ви знаєте правду зовсім інша. Схоже, спосіб життя, ймовірно, 95% з картини, і ми знаємо, виникнення дегенеративних захворювань можна істотно знизити і навіть запобігти.

На щастя, більшість HSA власники зацікавлені в профілактиці здоров’я, здоров’я і хвороб. Зрештою, вони платять за свої відвідування лікаря, якщо вони хворіють. HSA Власники також “далекоглядних” люди, і хотіли б планувати своє майбутнє – як фінансових, так і фізичних. Ви можете поліпшити свої шанси на відмінне здоров’я за допомогою декількох ключових Ставлення до алкоголю:

– Їжте дуже високої кількості свіжих овочів і фруктів. Стріляти на 35% ваших калорій. Це дозволить знизити ризик розвитку діабету, високого кров’яного тиску, хвороби серця, рак, і багато іншого.

– Обмежте споживання цукру і крохмалисті вуглеводи, такі як хліб і макаронні вироби. Більшість проблем зі здоров’ям у США пов’язані з метаболічними захворюваннями, які пов’язані з резистентністю до інсуліну.

– Фізичні вправи і піднімати тяжкості. Вправа гуру Джек Ла Ланн виходить 93 на 26 вересня, і він каже, що якщо у вас є м’язи, які Ви ніколи не відчуваю себе старим.

4. Порівняйте ваш план з іншими наявними планами принаймні один раз на рік, або всякий раз, коли ви отримуєте підвищення ставки.

Часто-раз люди тримають їх план набагато довше, ніж вони повинні, і в кінцевому підсумку платити занадто багато. Якщо ваші ставки ростуть, слід порівняти широкий спектр планів визначити, якщо ви перебуваєте в правильному план для ваших потреб та бюджету.

За допомогою цих чотирьох стратегій, типова сім’я може заощадити тисячі доларів у страхових преміях та досі захистити себе від несподіваних великих медичних витрат.