збереження ті спадкування за купівлю налаштовані високе значення страхування житла плану

Якщо ви останнім часом успадкували мистецтва або колекціонування, важливо, що ви влаштовуєте для експертної оцінки, щоб переконатися, що вони повністю покриті, з урахуванням їх поточної вартості ринку. Якщо вони дуже дорого, ви будете додатково потрібно думати про високий професійний плані будинку страхову вартість, а звичайний будинок змісту страхового поліса не можуть запропонувати достатнє покриття.

Це не рідкість, щоб стати по страхових для об’єктів, які ви успадкували через ваших близьких

Це не рідкість для власників страхових полісів, щоб стати по страхових для цих видів майна, просто тому, що ви не маєте ніякого поняття про гідність. Мій добрий друг тільки останнім часом, пробудив до того, що численні твори мистецтва, успадкувала від своєї бабусі і щасливо виставлені в її їдальні, була дійсно варто пачка грошей і був повністю під застраховані протягом досить довгого часу.

Кілька років тому, її бабуся мали, вибрав, щоб передати кілька її фотографій колекціонування та її близьких. Мій добрий друг був радий бути представлені конкретні 3 фотографії, які вона часто любив і був, очевидно, торкнувся її великодушністю бабусь. Вона поняття не мала, що вони дійсно коштували, але знав, що варто сентиментальна зробив їх безцінними. Вона миттєво організували, щоб всі з них включені в її регулярний план будинку зміст страхування, про всяк випадок, якщо щось мало статися з ними, наприклад, пожежа або, якщо вони були вкрадені. Коли страхова компанія запитав її, що вона вважає, що вони були дійсно варто, вона заявила про 150 £ в живописі. Хоча вона і зрозуміли, що це безумовно, вважається антикваріатом, вона не вважає, що вони могли б бути варто отримувати їх вміло цінувати і покрита високої професійної страхової вартості будинку або тонкого плану страхування мистецтва.

Важливо, щоб успадкували картин і антикваріату належним цінується

Одного разу ввечері під час громадських заходів, дав притулок у своєму будинку, хороший друг був вражений, щоб подивитися ці картини, за дуже добре визнаним художником, що відображаються на її стіні їдальні. Він описав, як художник був дійсно добре визнав, ще в той час, коли її бабуся була молодша і після того як він помер, як все тепер намагається знайти свою роботу.

Мій добрий друг зрештою досліджував художника і з подивом виявив, що дійсно був показаний на її стінах! Виявилося, що картини закінчив реальну вартість набагато більше, ніж вона закрила їх для і повинні бути застраховані з набагато більш фахівця, висока вартість страхування будинку або тонкої страховий продукт мистецтва.

Виберіть професійну високої страхової вартості будинку або тонкої страховий поліс мистецтва

Всякий раз, коли ви успадкували деякі речі через своїх близьких або близьких друзів, спробуйте отримати деякі основні деталі або історія про елемент. Ви повинні потім організувати для експертної оцінки, щоб переконатися, що ви просто не потрапити в пастку під страховим захистом. Якщо вам пощастило, успадкував деяку річ коштує величезних, ви повинні переконатися, що він повністю застрахована професійна висока страхова вартість будинку або тонкої страховий поліс мистецтва.