збереження американської працівника від мільярдів доларів хулігана

Френк н. Darras

Був момент, в Америці, коли люди виросли бажаючи бути мільйонерами. Білл Гейтс, Уоррен Баффет став ікон і мрійників передбачено, стати мільярдером з B. де це залишає всі постійні працівники щодня Америки, коли уряд витрачає трильйони, з Т? Відмова Апеляційного Страхування

Проблема ось у чому, ми, люди наполегливо працюють кожен день, щоб бути середнім американцям. Ніхто з нас не шукаєте приватний рейс на реактивному літаку, шоферами чи особистих шеф-кухарів. Ми хочемо годувати наших дітей і є свобода, щоб врятувати наші з працею зароблені гроші. Ми урізання збереження і сподіваюся, в один прекрасний день, щоб мати можливість допомогти нашим дітям вступити до університету, а ми старіти витончено, не будучи введення або в тягар, кого ми любимо. Ми хочемо, щоб регулярні вища освіта для наших дітей, і більшість з нас, чи не чекаючи повного стипендію в Лігу плюща. Нормальна добре, і в цій економіці, все, що ми працюючих американців може собі дозволити.

Надаючи нашим дітям основи, щоб бути успішним це наша робота, як батьки. Більшість з нас не мають збитими вершками і вишні для життя наших дітей, але ми надаємо основні цінності і життєві навички, щоб вони могли внести свій шлях у світі.
У прогулянках нашого уряду. При всій повазі, більшість американців знають, що соціальне забезпечення є податковим ми все платити, але політиків запозичила і їй судилося бути банкрутом до 2019 року, якщо не раніше. Не дуже хороший сценарій для середнього американця, Некваліфіковані працівники та наші вчителі. Ми як і раніше платять, але гроші не можуть бути там, коли ми повинні отримати нашу окупності. Ми всі платимо в систему, але система має лінії розлому, які можуть поглинути нас усіх.
Потім, без відома більшості людей, що підлий акронім гігант, про пенсійне забезпечення, піднімає свою «потворну голову. Що таке ERISA більшість людей говорять? ERISA звучить необразливо, і можуть бути знайдені в більшості працюючих американців здоров’я, життя і працездатності політики, яку ми отримуємо від роботи. Зупиніться на хвилинку і подивитися на одне з ваших полісів або сертифікатів страхування і ви побачите його поховали в дрібному шрифті. Застосувати на допомогу з інвалідності

Більшість з нас поняття не маю, що було взято від нас. Чи знаєте ви, якщо ви отримаєте ваш страхування на роботі, що більшість з вас відмовилися від вашого конституційного права на суд присяжних, якщо ваша страхова компанія неправомірно затримок або заперечує ваше законне вимога? Чи знаєте ви, що якщо ви втратите ваш будинок, відстати в свої рахунки, ваш автомобіль повернуто, і ви повинні подати банкрутства, тому що ваша група Страхова компанія неправомірно затримок або відмов ваші переваги немає ніякого покарання збитки згідно закону про пенсійне забезпечення. Якщо ви турбуєтеся про своє добре ім’я, зіркові кредитний рейтинг, справедливості втрачені в результаті протиправної відмови вашої групи страхової компанії ніяких моральних збитків DISTRESS у пенсійному забезпеченні. Шокуюча правда? Більш неймовірно, це не має значення, чи є ви директор або секретар; пенсійне забезпечення відноситься до всіх з перевагами страхової групи, яка не працює на уряд, школа чи церква. Адвокат Недобросовісні

Співробітник пенсійне забезпечення (ERISA) був прийнятий в 1974 році і був на юридичні книги без змін. Про пенсійне забезпечення повинен був допомагати співробітникам. Тепер, коли співробітники неправомірно відмовляють у їх переваг, змушує про пенсійне забезпечення інвалідів або хворих застрахованих адміністративно апеляцію протягом суворі правила часу. Звучить просто, чи не так? Ну і справи, застрахованих думає, що, має бути, якась помилка. Все що мені потрібно зробити, це написати один рядок лист групі страховика з проханням розглянути звернення на їх негативне рішення. На жаль, те, що група страховика не говорить застрахованим є те, що тягар доказування переходить на застраховане раз носієм заперечує свою групу претензії. На адміністративній апеляції це до відключення або хворим застрахованим, щоб зібрати всі свої медичні документи, поставити всі їх діагностичне тестування, забезпечити всі їхні приписи та об’єктивний доказ ліки викликали побічних ефектів, а також докладні і всеосяжні доповіді доктора спростовують страхування компанії ‘заперечення рішення. Що інваліди та хворі застрахованого працівника група має витривалість, знаю, як і здатність взяти на себе мільярда доларів компанії страхової групи? Група страховиків знаю хворим людям не боротися з усіх сил і інвалідів не може тривати дуже довго. Вони знають, що більшість з нас просто попросити компанію розглянути те, що повинно бути, було помилкою.

На жаль, як тільки адміністративне рішення прийнято запису закриті. Більшість людей говорять, а мій лікар, мої друзі, мої співробітники матимуть можливість прийти до суду для дачі свідчень у судовому процесі, чи не так? НЕПРАВИЛЬНО, у пенсійному забезпеченні там взагалі не відкриття, так що ніхто не отримує повалений, ніхто не йде до суду, тому що немає суду присяжних. Під пенсійне забезпечення, Федеральний суд буде дивитися на закриті запису і вирішити, чи буде група компаній страхування неправильно, заснованої на розумному стандартних сумніви. Якщо є сумніви, сумніви, сумніви, у пенсійному забезпеченні застрахованих програє. Це не чесно багато людей говорять. Якби я знав не було відкриттям, і я повинен був представити все, що довів мій випадок під час мого звернення я б зробив це. Шкода, занадто пізно, в пенсійному забезпеченні як тільки запис закрита, ніяких нових доказів не рахується.

Так високо оцінена пенсійне забезпечення, проданий в Конгрес в якості швидкого, справедливого, легкий процес, в якому юристи будуть видалені з системи була перевернута з ніг на “потворну голову. Про пенсійне забезпечення, розроблений, щоб допомогти маленьким хлопцем, зараз стандарт для всіх звичайних людей, своїх друзів і сусідів, які отримують їх страхування на роботі, обмануті.

Про пенсійне забезпечення є руйнівною реальністю в житті інвалідів або хворих з групою американців страхування. Коли неправомірно відмовляють у їхніх пільг, групи застрахованої особи змушені бити кримінальну стандарт поза всяких розумних сумнівів, щоб виграти їх пенсійній справі. Про пенсійне забезпечення обмеження настільки перекошене так на стороні компаній страхової групи, що це рідкісний для регулярного людини, щоб отримати те, що вони по праву заслуговують.