зберегти податок через розділ 80D із Закону про прибутковий податок 1951 з медичним страхуванням

Індія, як країна, значно виграли від відкриття своєї економіки, і отримав доступ до нової технології в галузі медицини за останні кілька років. Це дозволило нашій країні для поліпшення загального здоров’я населення значно за останні кілька десятиліть, що дає нам краще здоров’я і живуть довше.
З найкращою технологією, ми повинні були нести більше витрат протягом багатьох років, щоб отримати це краще охорону здоров’я для себе. Сьогодні він робить багато сенсу, щоб отримати медичну страховку для себе забезпечити, що ми готові взяти на себе ці додаткові витрати, щоб піклуватися про власне здоров’я. В результаті, медичне страхування має бути прийнято дуже серйозно і вважають частиною нашого життя.

В Індії більшість людей знає, що людина може також заощадити на їх податку до 1.00.000 рупій / – відповідно до розділу 80с Закону про прибутковий податок 1961 року народження, і платежів, які були зроблені до медичного страхування відповідно до розділу 80D із Закону про прибутковий податок 1961 також може допомогти вам заощадити податок на прибуток. Відповідно до розділу 80D Закону про прибутковий податок, 1961, будь-яка людина може претендувати на відрахування стосовно медичної страхової премії платять до 15000 рупій / – для себе і своїх подружжя та дітей-утриманців. Він може також вимагати подальшого вирахування з оподатковуваного прибутку за медичної страхової премії до 15 000 рупій / – за його батька (батьків). Додайте до цього ще вирахування до 20 000 рупій / – У цьому випадку премія виплачується за пенсіонером віку 65 років або більше, і ви можете побачити, як платежі від медичного страхування може допомогти вам заощадити податки з кожним роком.

Щоб допомогти зрозуміти цю концепцію, ось приклад. Давайте скажемо, що Рам заплатив два медичних страхових премій. Кожен для себе, своєї дружини і дітей, а інший за його залежним батьків, які обидва у віці старше 65 років. Він платить 13 000 рупій / – 24 000 рупій і / – відповідно до цих двох медичного страхування з кожним роком. Як вже говорилося, він матиме право отримати відрахування по розділу 80D ІТ-закон 1961 року. Для 1-ї премії (13 000 рупій / -), вся сума буде дозволений в якості вирахування для цілей податкового обліку, як відрахування дозволяються на фактичні платежі премії проводиться до 15000 рупій / -. У разі 2-ї премії 24000 рупій / – він тільки буде в змозі претендувати на максимальну суму 20 000 рупій / – для медичного страхування він заплатив за його батьків, які знаходяться у віці 65 років і старше, оскільки максимальна до граничної для відрахування 20000 рупій / – тільки. Таким чином, його загальний вирахування допускається згідно медичного страхування буде 33000 рупій / – (13000 рупій рупій 20000 + / -) Усього за обидва цих медичних страхових полісів.
Деякі медичні страхових придумали нові та інноваційні медичні страхові поліси, які дозволять вам отримати максимальний вирахування дозволено (тобто 15 000 рупій / – на рік) при регулюванні страхової суми щороку. Ті, хто хочуть використовувати медичне страхування як інструмент податкової економії може заглянути в ці політики, такі як охорона здоров’я Advantage Plus Ічічі, наприклад.