зберегти на роботі, щоб зробити забезпечення вашого фінансового майбутнього легше

Багато американців пощастило працювати для роботодавців, які надають деякі форми план економії на користь своїх працівників.

Спонсорованих роботодавцем плани заощаджень може бути ефективним способом для створення пенсійного гнізді яйце. Через переваги податків відкладено рецептури і, в багатьох випадках, роботодавець відповідних коштів, багато людей вважають, що вони можуть заощадити експоненціально більше через спонсоровані роботодавцем плану, ніж могли б самі по собі.

401 (к) план є найвідомішим спонсорованих роботодавцем пенсійного плану економії в Америці, яка обслуговує тих, хто працює для корпорацій. Існує також аналогічний план спеціально розроблений для державних і муніципальних державних службовців, відомий як план 457. Для звільнених від податків роботодавців, таких як школи, церкви та благодійних організацій, є 403 (б) плани. Якщо корпоративна 401 (к), державні чи 457403 (б), ці плани відомі як програми з визначеним внеском, що означає гроші, які ви вийдете на пенсію визначається на підставі того, скільки ви внести свій вклад.

Краса планам з визначеним внеском, що ви можете вирішити, скільки сприяти (до межі IRS в розмірі $ 15 000 у 2006 році), і як гроші вкладаються серед наявних варіантів в плані. Хоча деякі люди відчувають себе комфортно визначення, як інвестувати в пенсійний план самостійно, багато хто воліє мати керівництвом професійних фінансових допомогти їм вибрати інвестиційні варіанти, які знаходяться в синхронізації з їх особистими інвестиційними стратегіями, часовий горизонт і толерантність до ризику.

ING, один з провідних провайдерів країни з спонсорованих роботодавцем пенсійних планів, вказує на різні переваги спонсорованих роботодавцем пенсійних планів, які роблять будівництво яйце пенсійного гнізді простіше:

• Зручність відрахування із заробітної плати, ваш роботодавець приймає суму грошей, яку призначає безпосередньо з вашої зарплати і ховає його в свій план пенсійних накопичень. Для багатьох людей, дана автоматична функція допомагає їм зберегти свої пенсійні заощадження в потрібне русло.

• до оподаткування внески ваш загальний прибутковий податок розраховується на меншу суму, що робить ваш дохід податкове навантаження трохи легше, і це ще не все залишилося у вашій план економії рости. Ви не платите податок на прибуток від вкладу або прибуток, поки ваші гроші не зняті. Там також може бути 10 відсотків федеральних штраф за дострокове зняття.

• Деякі роботодавці відповідають внесків працівників, додавши: “вільні гроші”, щоб ваші пенсійні заощадження.

• Робоче місце пенсійних накопичень плани дозволяють вклади в розмірі до $ 15 000, що дає людям, які можуть бути трохи позаду на досягненні своїх пенсійних заощаджень цілей шанс наздогнати трохи швидше, ніж вони могли б за рахунок інвестицій у традиційні ІРА, яка дійсно також пропонують податкові відстрочки , але в даний час має вклад межу $ 4000.

• Професійно керованих інвестиційних можливостей в плані нагляду за стратегію, цілі та управління основних інвестиційних фондів.

Іншим джерелом пенсійного доходу є план роботодавцем пенсії, але ці типи планів стає все менше в цю нову еру пенсійного планування. Відомий як плани з встановленими виплатами, де ваш довічний дохід визначається на основі обіцянки роботодавця конкретного щомісячної допомоги після виходу на пенсію, пенсійні плани стають все більш і більш рідкісним, через складність і витрати, необхідні і лягає на роботодавця. Деякі роботодавці як і раніше пропонують пенсії, хоча, наприклад, багато вчителів покриті роботодавця оплачуваної пенсійних планів, але вони все частіше припинено.

Без великих пенсій минулих років, і з майбутнім соціального забезпечення визначено, багато пенсіонери можуть знайти свої плани виходу на пенсію дохід придумувати короткі. Незалежно від спонсорованих роботодавцем план у вас є доступ до, ви повинні дати значні думки про інвестування стільки, скільки ви можете, виборі інвестиційних можливостей з розумом, і моніторингу та налаштування варіантів інвестицій як ваші інвестиційні стратегії і зміною ринкових умов.

Пам’ятайте, що ваша фінансова безпека залежить від вас.