зберегти ваше здоров’я, і ​​ваше багатство

Загальновідомо, що куріння шкідливе для вашого здоров’я, а також здоров’я і благополуччя тих, хто навколо вас. Крім того, це також впливає на ваші фінанси з середньою пачці 20 сигарет вартістю близько 5 фунтів стерлінгів. Враховуючи, що середній курець буде палити принаймні, дві пачки на тиждень, це буде коштувати £ 10 щотижня, яка вирівнює до хорошого £ 520 на рік. Подумайте краще, де ви могли б використовувати ці гроші і думати, скільки ще ви могли б заощадити на премії зі страхування життя.

Для тих людей, які курять від 10 до 20 сигарет на день, вартість становить до від £ 750 до £ 1375 за рік, і поки ви тримаєте газетних кіосках і тютюнових компаній в кишені, ви можете втратити більше грошей, ніж деякі люди см. в житті. За словами фінансового сайті, Moneysavingexpert.com, приховані витрати середнього звичку нікотину може бути стільки, скільки £ 37000 протягом 20 років, а це означає, що фактична вартість може скласти суму вище, ніж £ 60,000.

Ті, хто курять, мають набагато більш високий ризик розвитку важкої хвороби, не кажучи вже вмирає завчасно. Таким чином, існує значно більший ризик для страхових компаній, пропонуючи їм різні види страховки. Що стосується медичного страхування, наприклад, деякі компанії будуть пропонувати некурящі набагато кращу ціну, ніж люди, які курять. Тим не менше, інші страховики не буде відмінності між своїми клієнтами, як медичне страхування діє на місяць за місяцем основі, в той час як існує ймовірність того, що курці понесуть проблеми в довгостроковій перспективі. Якщо курець, шукаючи медичне страхування, як вважають, є серйозний ризик захворювання, в цьому випадку, він або вона були б щасливі навіть отримати цитати.

Страхування життя працює по-іншому, так як працює в напрямку захисту окремих спеціально для довгостроковій перспективі, тому курці вважають, що вони, швидше за все, бути вказана значно вищими цінами, ніж у некурящих. Сайт фінансів Асди стверджує запропонувати найменш дорогих котирування доступні для полісів страхування життя з цінами різної значній мірі залежить від віку. Однак, якщо ви шукаєте цитати і переконайтеся, що ви використовували тютюнові вироби протягом року, ви можете очікувати, щоб заплатити мінімальну вартість £ 200000 для страхування життя протягом 25 років з критичними охоплює хвороба включена на індивідуальній основі.

Це можна зробити значну економію на вартості вашого страхового внеску життя, якщо ви кинули курити, однак, більшість страховиків не вважатимуть вас некурящого, поки ви не взяли на себе зобов’язання кинути палити, принаймні 12 місяців. Наприклад, людина, яка не курив протягом двох років Побувавши на двадцять на день дійсно можна знайти вони мають право на кращу пропозицію, ніж той, хто має на сигарету випадку під час громадських заходів. Причина цього в тому, що будь-яка форма куріння, незалежно від частоти або кількості, як і раніше становить куріння і тому все ще може призвести до обличчя контрактів, пов’язаних з курінням захворювань. Страховик може анулювати вашу політику, або навіть звинуватити вас в шахрайстві, якщо призначити некурящого статус на вашій політиці при палінні соціально. Крім того, це важливо для тих, хто раніше був завзятим курцем, щоб забезпечити їх страховикові доказів того, що вони зупинилися, або, отримавши записку від свого терапевта або консультанта, який допоміг йому в процесі відмови від куріння. Суть в тому, якщо ви хочете найкраще справу на вашій премії зі страхування життя, кинути палити.