збагачення африканських волонтерські програми

Якщо у вас є безкоштовний період, розрив рік або відпустку з роботи йде вгору, то ви можете розглянути можливість витрачати час займатися чимось корисним і приємним. Розглянути можливість проведення поїздки, що дозволить іншим вигоду від ваших навичок і досвіду. Один зі способів зробити це, щоб провести рік працює добровольцем в Африці, зі всюди з дитячих будинків у заклади охорони здоров’я потребують вашої допомоги.

Є багато організацій, які вербують добровольців для розміщення в Африці. В значній мірі, куди ви йдете і що ви в кінцевому підсумку робить може спуститися, який організації ви вирішили полегшити вашому починанні.

Якщо у вас є конкретні навички, такі як досвід передових методів ведення сільського господарства або іригаційні проекти, переконайтеся, що організація організації вашого розміщення є добре знають про це так, що ваші навички можна знайти хороше застосування. Розроблено вміння не високий пріоритет, однак, і ті, з великим ентузіазмом, здоровий глузд і бажання працювати, незалежно від характеру твору, однаково оцінені.

Хоча ви не повинні очікувати оплату від організації, що ви розміщених, ви будете винагороджені за ваші зусилля по-різному. Ви повинні мати можливість покладатися на деякі основні підтримки в рамках інфраструктури Вашої організації під час менструації добровольчества. Переконайтеся, що ви знаєте, який рівень з допомогою ви можете очікувати, і не забудьте запитати про основи таких як їжа, житло і медичне обслуговування. Переконайтеся, що ваша організація добре підготовлений для боротьби з надзвичайними репатріації при необхідності і з’ясувати, в якій мірі ви були б юридично представленим, якщо б ви опинитеся по той бік закону.

Як континент хостинг переважно країн, що розвиваються, Африки відсутні багато сучасні розробки, що розвинені країни користуються, і для добровольців, що не акліматизувався в кліматичних, екологічних та соціальних умов, в Африці може представити деякі небезпеки.

Місцеві продукти харчування, вода, комарі, сонце, вірусним інфекціям і так далі, у всіх є здатністю викликати принаймні, помірний дискомфорт, представляючи можливість важкої хвороби в багатьох випадках. У світлі цього, дуже важливо, що всі відвідувачі мають адекватного страхування подорожей з всеосяжне покриття на лікування протягом всього терміну їх поїздки. Крім того, хороший страховий поліс відшкодує вам у світлі вкрадені, загублені або пошкоджені особисті речі або крадіжки грошей або особистих речей.

Якщо ви думали, що туристична страховка протягом тривалого періоду була дорогою, то знайдіть час, щоб відвідати подорожі страхування discounts.com, де ви виявите, що захистити себе і своє майно знаходиться в межах Ваших коштів. Придбання відповідного прикриття для довжини ваших добровольців розміщення не тільки забезпечить вам душевний спокій, але це також дозволить родині та друзям додому, щоб бути спокійні, знаючи, що ви є підстраховка.