за наявності медичного страхування Грузії родина могла б уникнути банкрутства

Медичне страхування є дуже дорогим. Для багатьох американців, дивлячись на рахунки медичного страхування кожен місяць залишає їм цікаво, якщо вони дійсно отримують за свої гроші, коли справа доходить до оплати місячної ставки, коли вони ледь-коли йду в кабінет лікаря. Мільйони людей платять тисячі доларів кожен рік для покриття і рідко відчувають, що вони пожинають ніякої вигоди з цих високі страхові внески. Для людей, які відчувають цей шлях є величезний спокуса просто скасувати охоплення всіх разом і поставити гроші на те, що вони насправді отримують вигоди від, наприклад, вони могли б інвестувати або використовувати його в бік те, що вони потребують їх будинку. Він був знайдений в перепису 2005 року, що більше 15% населення як і раніше незастрахованих Це вражаючий 40000000 американців, які на даний час не охоплені медичним страхуванням. Це число різко зросла, так як навіть у 2000 році, це означає, що люди думають, що вони стають все розумнішими про медичне страхування, не витрачаючи свої гроші на щомісячні рахунки, але насправді вони представляють собою просто виставляючи себе на невдачу.

Для багатьох людей, які вирішили скасувати своє страхування вони не розуміють, як важливо, поки не стало надто пізно. За те, як звичайно, як велика аварія автомобіля рахунків для однієї людини можуть бути обурливо, останнім часом жінка була залучена в серйозну аварію в штаті Джорджія, де вона повинна була бути в лікарні протягом 3 тижнів для відновлення, якщо у неї були була застрахована за будь-яких видів страхування Грузії здоров’я вона, можливо, відбувся дуже мало платять зі своєї кишені, але тому, що вона не була покрита будь-яким видам страхування Грузії здоров’я її сім’ї довелося заплатити медичні рахунки прямо зі своєї кишені. У результаті сім’я була змушена оголосити про банкрутство, який був руйнівним для сім’ї. В останні дослідження, проведені про вплив незастрахованих після серйозної травми було виявлено, що більше 36% людей були кардинально змінити свій спосіб життя для того, щоб пристосувати для медичних рахунків в результаті незастрахованих. Це займе всього одну маленьку помилитися, коли ви не застраховані в кінцевому підсумку обходиться Вам в тисячі доларів, хоча щомісячні премії може здатися дорого зараз, вони є невелика ціна за те, коли ви повинні подати на банкрутство, тому що ви не могли дозволити собі медичну рахунку.

Родині говорили вище, можливо, уникли всіх тортури, яким вони повинні були пройти, якщо вони тільки що підписався на медичне страхування Грузії. Для людей, що живуть в штаті Джорджія є багато різних типів компаній Грузії медичного страхування для Вас, щоб вибрати з там Етна, Blue Cross Blue Shield Грузії, кельтські і Humana просто назвати декілька. З цих Грузії медичні страхові компанії майже всі з них пропонують всі різні типи пропозиції індивідуального страхування в страховій групі, є страхування здоров’я Грузії на будь потреби та родиною.