за лаштунки подивитися

Розміщення страхування професійної відповідальності архітекторів, інженерів і екологів консультантів є нашим єдиним фокусом. Як страхові брокери, ми знаємо, що отримання кращих умов для наших клієнтів вимагає, щоб ми ведемо переговори з андеррайтерів премія за кожного клієнта. Щоб робити це ефективно дуже важливо зрозуміти, як страховики перегляду ризику і фактори, які вони використовують у встановлення премій. Стаття нижче був написаний Лі Genecki, один з наших старших брокерів. Лі раніше був ведучим андеррайтером для туристів / E професійна програма страхування цивільної відповідальності. В якості ведучого андеррайтера це була відповідальність Лі встановити ставки і встановити критерії оцінки ризику для цитування премій. У даній статті описуються фактори ризику андеррайтерів оцінку і дає уявлення для дизайнерських фірм щодо заповнення заяви на страхування представити фірму в кращому світлі. Він також описує роль ми граємо в якості брокера вести переговори конкурентних умовах.
Майкл Холл, президент, хол і компанії

як ваші професійні премії відповідальності визначається
Для тих, хто не страхової галузі може здатися, що професійних премій відповідальності визначаються кілька безладно люди з обмеженими знаннями про дизайн професії. Як колишній андеррайтером виявилося брокера, я тут, щоб сказати вам, що це помилка не може бути далі від істини. Ваші професійні премії відповідальності не встановлені на основі участі оцінки декількох факторів, на які у вас є можливість впливати.
Дивлячись очима андеррайтера, дизайн фахівці можуть отримати перевагу в отриманні найкращих страхових внесків з використанням вдумливий подачі заявок. Стаття нижче описуються фактори, андеррайтери використовувати при розробці котирування на страхування професійної відповідальності.
, Що ваш додаток розповідає андеррайтерів
Коли андеррайтером отримання вашої заяви їх безпосереднє завдання полягає в оцінці потенційного впливу втрати вашої фірми. Два основних типи втрати впливу є частота і тяжкість. Андеррайтери використовувати інформацію про програму для розрахунку ймовірності вашої фірми відчувають претензій на життя політика, а тим більше, якщо у вас є претензії, скільки це буде коштувати потенційно.
Тим не менш, до того, враховуючи переваги окремої фірми, страхові компанії вже визначили, який тип фірма є “хорошою ризику” для своєї компанії на основі попереднього досвіду. Вони намагаються залучити якомога більше таких фірм, як вони можуть з різною відмінності охоплення і програма удосконалення але основною принадою є ціна. Їх метою є встановити ціну, яка приваблює хороших ризиків, але все ще дозволяє андеррайтингу прибутку. Це ускладнюється катастрофічний характер професійних претензій відповідальності у галузі / E. Поразки, як правило, досить великий з недавнього статистики про те, що середня виплата відшкодування за втрати заплатив понад $ 350 000. У результаті, багато в кінцевому підсумку платити за деякі з них.
Дизайн фірми повинні зробити свій бізнес виглядати привабливо в страхову компанію з метою отримання найкращих умовах. Першим кроком у цій стратегії є виявлення різних факторів ризику, а потім представити свою фірму в самому позитивному ключі. Хоча багато факторів визначають ризик того, що ваша фірма створює для страхової компанії, для цілей цієї дискусії ми зупинимося на найбільш актуальні питання.

області практики
Існує не так багато, що ви можете зробити, щоб вплинути андеррайтера в цій категорії. Ви те, що ви є. Але це може бути корисно зрозуміти, як страхова компанія оцінює кожну дисципліну, коли мова заходить про їх схильності ризику. Найбільш поширеною дисципліною в книгах більшість страхових компаній з бізнесу архітекторів. У результаті страхові компанії, як правило, використовують свої ставки для архітекторів, як базою для визначення ставок для інших типів компаній.
Є дві дисципліни, які, як правило, платити більш високі ставки, ніж їх страхової Архітектори: інженерів-будівельників і геотехнічної інженерів. Маючи на увазі, що страховики завжди думають про ризику збитків, питання задає собі вони: “Що відбудеться, якщо є помилка в розрахунках або структурних геотехнічних звіт?” У багатьох випадках проект зупинений або навіть скасовані з гіршим сценарій будучи краху. Через це, геотехнічної інженерів прийняти незавидному положенні платять найвищі середні темпи в галузі з деяких носіїв зарядки цілих два рази більше, ніж архітектори будуть платити. Інженерів-будівельників платити набагато вищу швидкість, як добре, але вони, як правило, приблизно в 1,5 рази більше, ніж архітектори.
Фахові дисципліни розглядаються як мають низький ризику збитків і, отже, платити низьку швидкість інженерів-електриків. Повертаючись до основного питання андеррайтинг, якщо інженер-електрик робить помилку, збиток і відповідні виправлення, як правило, набагато менше, ніж питання фундаменту або недостатньої опорної балкою. Є завжди винятки, але претензії Статистика рішуче підтримують цю оцінку. Розташований десь між електричними інженерів і архітекторів сидить інженерів-механіків, геодезистів, інженерів-будівельників та інженерів-будівельників з мають швидкістю, яка найбільше нагадує, що архітекторів.

Розміщення проектів
Розміщення вашій практиці або, більш конкретно, розташування ваших проектів, зовсім мають відношення швидкістю, яка визначається для вашої фірми. Претензії статистика показує, що ймовірність втрати на будівлю в Майамі, штат Флорида сильно відрізняється від будівлі в місті Флагстафф, штат Арізона. Є багато теорій щодо того, чому це так, але статистичні дані ясно показують, що більш високий рівень необхідно в більшості великих міських районів на відміну від більшості сільських районів. Знову ж, є винятки з кожного правила, але статистика на цю тему є остаточними.

типу проектів
Оцінити фактори в області типів проектів, більше, ніж будь-яка інша, представляє найбільші суми диференціації серед різних страхових компаній на основі їхніх індивідуальних статистики і переконань. Розуміння “солодкої точки» різних носіях та відповідності характеристик вашої фірми з кращими ринках роботу вашої страхової консультант, ваш брокер. Як професійний дизайн, ви не можете знати всі різні ринки і, зокрема які ринки найкраще підходять для вашої фірми.
Загалом, типи проектів, які розглядаються як найменш «ризикованим» в очах страхової компанії є ті, які, як правило, мають менше індивідуальності в дизайні і мають менше емоційної прихильності, ніж в інших типах проектів. Це включає в себе такі проекти, як офісних будівель, банків, роздрібної торгівлі, і більшість комерційних проектів.
Типи проектів, що, як правило, більш складним завданням з точки зору ризику є ті, які властиві тільки для своїх індивідуальних місцях і мають набагато більший вплив тілесних ушкоджень, ніж інші. Вони також можуть працювати досить великого масштабу, який збільшує фізичну експозицію пошкодження в геометричній прогресії. До них відносяться школи, в’язниці, промислових підприємств, мостів, гаражів, і стадіонів.
Нарешті, проекти, які вважаються високими ризиками є житлові проекти, басейнів, портів і доків, міни, і парки розваг і зоопарки. Проект типу з найвищим передбачуваного ризику кондомініуми. Промисловість визначила, що для кожного долара премії отримано перевізником за проект кондомініуму, 3,5 долара гасне. Всі ці проекти або пов’язані з високим емоційним фактором від кінцевого користувача або мають високий властиві катастрофічного впливу втрат, таких як шахти або парк розваг. Це не є метою цієї статті, щоб відбити будь дизайнерську фірму від виконання послуг з проектів високого ризику, але це розумно, щоб зрозуміти ризики, а також управління ризиками, а також можливих.

внутрішнього управління ризиками
Внутрішні практики Вашої фірми управління ризиками забезпечують найкращу можливість для Вас, щоб диференціювати вашу фірму і ілюстрації до андеррайтером чому ви гідні їх абсолютно кращими ставка, ставка, яка дається “кращий у класі” типу фірми. По всьому додатком питання, які на поверхні здаються доброякісними і неважливі, але вони там, щоб намалювати картину фірми для андеррайтера, що виходить за рамки дисципліни і типи проектів.
Ці питання включають, але не обмежуються ними, використання письмових договорів, обмеження відповідальності положення, застрахованих суб консультантів, види договорів, в будинку освітніх програм, участь у семінарах управління ризиками, і професійну Членство в суспільстві. Індивідуально і колективно ці категорії дозволяють застосовувати андеррайтером дебету і / або кредитів засновані на відповідях. У деяких випадках різниця може досягати 25%.
Жаль, реальність така, що занадто мало фірм правильно порадили їх страхового представника, щоб ефект від цих питань і, отже, не користуються премії скорочення пов’язаних з ними. Знову ж, це платить, щоб бути з експертом, який знає ваш бізнес і постійно мінливому ринку.

Втрата історії
Галузі управління ризиками, що, мабуть, найбільш кількісному є втрата історії. Як вже згадувалося раніше, коли дизайнерська фірма має законне право, вони мають тенденцію бути досить дорогим. Там же є віра в світ андеррайтингу, що минулі претензії досить справедливе індикатором потенційної діяльності майбутніх претензій. В результаті, фірма з претензіями в їх минулому зазвичай платить набагато більш високими темпами, ніж аналогічні фірми, без претензій. Галузевий стандарт є пошук п’яти років у минуле фірми для діяльності заяви, але це не рідкість для перевізника виглядати на десять років назад, коли оцінки велика фірма.
Ключ для будь-якої дизайнерської фірми з претензією це взяти час, щоб ефективно сформулювати обставини щодо вимоги і витягнуті уроки. У деяких випадках, враховуючи правильний підхід і документації, фірма разом зі своїм брокером, може переконати носіїв, що це навіть краще, ніж ризик фірми з претензій немає, тому що досвід і знання, отримані в несприятливій ситуації.

Визначення ціни
Андеррайтерів ретельний аналіз цих та інших факторів дає їм профіль, з якого розробити спеціальний курс для вашої страховки. Ставка застосовується проти ваших професійних послуг та премія визначається. Премія збільшується в межах відповідальності бажаного збільшується. Навпаки, премії, зменшується в міру франшиза, яка здійснюється збільшується.

резюме
Дивлячись очима андеррайтера, дизайн фахівці можуть отримати перевагу в отриманні найкращих страхових внесків з використанням вдумливий подачі заявок. Тим не менш, додаток не говорять самі за себе. У вашої професійної відповідальності страхових брокерів, з якими ми працюємо, щоб ви зрозуміли вашій практиці і зібрати інформацію про пом’якшення області, які страховики сприймають як ризиковано. Тоді, ми ведемо переговори з андеррайтерів сприятливо характеризує вашу фірму і довести пом’якшувальні інформації для заохочення найбільш конкурентоспроможні котирування премії. Невід’ємною частиною цього завдання є нашим спеціалізованим обізнаними і повної фокусуванням на галузь / E.
Ми сподіваємося, що ця інформація була корисна для вас, щоб краще зрозуміти процес для цитування страхування професійної відповідальності для дизайнерських фірм. Наш персонал готовий порадитися з вами про специфіку страхування у вашій фірмі потреби на 1-800-597-2612.