за лаштунками в ЦМТ страхового фонду

Як я, Äôve зазначалося в попередні повідомлення, один з найбільш важких лицемірство, що стоять перед працівниками рятувальної WTC очікуванні оплати для вдихання токсичних парів серед руїн після 9/11 є те, що Фонд страхування WTC, на чолі з Христиною Lasala, використовує свої повноваження для боротьби претензії тих, хто потребує грошей найбільше. Було відзначено, що десятки мільйонів з $ 1 млрд, що Конгрес передав до фонду страхування WTC, який буде поширюватися на працівників ВТЦ порятунку, замість цього була використана для оплати зовнішнім фірмам закону про боротьбу претензії тих хворих і вмираючих від вплив цих токсинів.

Один з самих безжальних адвокати використання Фондом WTC Страхування є Джеймс Tyrrell юридичної фірми Patton Boggs найвідомішим за захист компанії, яка справила Оранжевий агент. Знаючи, що ми тепер знаємо про Христину Lasala і Фонд страхування WTC і їх корпоративної етики, я, впевнений, що він AOm відповідати право дюйм і під час он, AOS працює з касою WTC, він та інші адвокати зуміли взяти $ 47 млн ​​з $ 1000000000, що Конгрес, призначених для оплати працівників ВТЦ порятунку. Це означає, що майже на 5% всього фонду страхування WTC, покликана допомогти тим американські герої помирають від емфіземи і раку легенів після того, як допомагає нам оговтатися від найбільш значущих атак на території США, були витрачені на дорогі адвокати боротьбі з тією ж позивачами WTC фонд страхування повинен був захищати. І за цей час, Ã ¶ всього за $ 45 000 була виплачена одному теслі, який впав зі сходів. Якщо це не був, АОТ того, щоб закип’ятити кров, адвокат Томас Джонс, який служить WTC фонд страхування, AOS секретар також є партнером у McDermott & Воля юридичної фірми, яка служить Фонд страхування WTC, AOS адвоката. Тобто очевидний конфлікт інтересів, оскільки McDermott & Воля радить WTC фонд страхування від того, що вони можуть і не можуть на законних підставах робити з $ 1 мільярд у них є і в той же час одним з своїх партнерів, що працюють в компанії, яку вони представляють. McDermott Will & може захистити свою людину, поки він працює в рамках Фонду Всесвітнього торгового центру страхування заперечує претензії для постраждалих пожежників, поліції і цивільних осіб.

Скандал, пов’язаний з так багато грошей на певну тему так близькі і дороги до сердець всіх американців, але особливо жителі Нью-Йорка, як правило, бути на перших шпальтах газет, але в даному випадку це, AOS ледь торкнувся масової інформації. Між Tyrrell, Джонс, а інші найняли лакеїв Крістін Lasala і Фонд страхування WTC, $ 75 млн було витрачено боротьбі з претензіями робочих ВТЦ порятунку. Поставити себе на місце цих героїв ви розумієте, що шанси жахливі вони стикаються, є вичерпаний (за іронією долі з їх власними податковими доларами використані проти них) і знаходяться в поганому здоров’я. Що ще гірше, як і ми, бачили Äôve WTC фонд страхування заявив, що вони можуть дивитися на 2015, поки гроші не починає бути сплачені. Христина Lasala (склавши $ 350 000 на рік) і її поплічники досить багаті і можуть дозволити собі чекати цей бій, щоб мати місце. Чи може пожежний живе за рахунок невеликого допомогу з інвалідності із зростанням витрат на охорону здоров’я дозволити собі зробити те ж саме?