за доступними домовласників страхування ризиків

Ви шукаєте доступне страхування домовласників високого ризику в? У цьому випадку ви можете розслабитися, тому що таке страхування є доступним, і це легко для вас знайти. Але перш ніж ми вказати Вам в напрямку з найменш дорогих страхування у вашій державі, є кілька речей, які ви повинні знати.

По-перше, страхування Немає недорогий домовласника покриє Ваші будинки збитку від повеней. Якщо вас це турбує, то вам потрібно, щоб запитати про спеціальну політики повені. Крім того, майже кожен недорогі будинки політика захисту має свої межі для певних небезпеки, які є загальними для вашої географічної області.

Наприклад, більшість політик уздовж східного узбережжя мають обмеження або навіть виключення для стихію вітру. Більшість політики на Середньому Заході є винятки для торнадо пошкодження, і більшість політиків на західному узбережжі практично не мають покриття для землетрусів. Якщо є конкретна небезпека у вашому регіоні, що ви хочете покриття для вас можуть зажадати заплатити додатковий за окрему політику.

Ви можете заощадити гроші на політику, якщо ви платите страхові внески щорічно, а не щомісяця. Ви також заощадити, якщо ви платите один раз на шість місяців, або якщо ви платите щокварталу. Ви також заощадити, якщо ви платите щомісяця через автоматичний платіж, який списується з вашого банківського рахунку.

Ви заощадите гроші, якщо ви встановите чутливих до руху освітлення навколо вашого будинку і, якщо ви встановите ригеля замків на всіх зовнішніх дверей і механізми блокування на кожному вікні.

Якщо ви купуєте системи домашньої безпеки, яка контролює ваш будинок 24/7 ви можете заощадити до 20% щомісяця. Ваш агент повинен проводити консультації, перш ніж зважитися на системи захисту будинку, так як не кожна система має право на максимальну знижку на ваш щомісячний внесок. Ви зможете заощадити ще більше в системі безпеки будинку, якщо ви працюєте в бізнесі з вашого будинку. Поговоріть зі своїм податковим консультантом і подивитися, якщо частина витрат не будуть обкладатися податком.

Установка вогню, диму і детектори чадного газу по всьому будинку може також знизити вартість страховки, як буде установка спеціального кухня з найвищим рейтингом вогнегасник на вашій кухні. Нехай ваш агент знати, якщо хто 55 років і пенсіонерів живе у вашому будинку, це буде також заощадити гроші.

Залишаючись з тією ж страхової компанії три роки або більше, може вам право на зниження ставки. Консолідації всіх ваших страхових полісів з тією ж компанією ви будете заробляти Multi-дисконтна політика.

Тільки досить купити страховку домовласника, щоб покрити витрати на відновлення вашого будинку від фундаменту і за вартість заміни вмісту вашого будинку – не робіть помилку, щоб доплатити за страхування вартості землі під вашим будинком. Більшість домовласників купити поліс зі стандартним розмірі 500 євро. Якщо ви можете дозволити собі в два рази, що франшизи до $ 1000 ви можете заощадити до 25% на щомісячну премію.

Ви також заощадите, купівлю страхування в Інтернеті. Ви знайдете буквально десятки сайтів, які хочуть, щоб ви порівняйте ціни, що різні страхові компанії стягувати плату за страхування. Проблема в тому, кожен сайт тільки порівнює ціни жменьки компаній, і ви хочете, щоб побачити ціни практично кожної компанії, яка продає страхування житла у вашому штаті.

Відповідь на це питання? Простий. Просто зробіть порівняння цін на 3 різних веб-сайтах. Таким чином, ви повинні побачити ціни практично кожна компанія, і це може врятувати вас пачка.

Після того як ви зробили всі ваші порівняння цін на все, що залишилося для вас, щоб вирішити, якій компанії ви відчували себе комфортно, а потім вибрати кращу ціну з числа тих компаній. Тепер ви знаєте, практично все, що потрібно знати для того, щоб знайти страхової найдоступніших високих ризиків домовласника доступно у вашій державі. Удачи!