за допомогою дисконтного брокера, щоб отримати більш дешеве страхування життя

Страховий брокер є посередником; той, хто виступає в якості посередника між страховою компанією і людиною, яка хоче купити страхування життя. Страхування життя знижки брокера йде на крок далі, жертвуючи всі або більшу частину виплачується комісія за продаж політики, щоб знизити страхові внески.

Якщо ви знаходитесь на бюджет, з використанням незалежної дисконтного брокера може допомогти вам отримати гарну угоду на ваше життя покриття та дозволяють заощадити до 40%. Зверніть увагу, що “знижка” термін не означає, що страхова ви купуєте будь низької якості. Страховий поліс ви купуєте точно такий же, як політика ви купите безпосередньо від компанії, але ви платите менше.

Використання страхування життя знижки брокера, як правило, дешевше, ніж покупка безпосередньо від страхової компанії з трьох причин:

1.First, брокер має доступ до великого числа компаній, тому вони в змозі швидко і легко пошук більш дешевих політики, відповідають тому, що ви хочете.

2.Second, брокер зазвичай робить велику кількість бізнесу і може отримати доступ до часто оптові знижки від страхових компаній, що широка громадськість не може. Вони отримують комісійні від страхових компаній, з якими вони працюють, і пожертвувати всі або деякі з цих доходів, щоб максимізувати економію премії для клієнтів.

3.Third, дисконтний брокер не пропонує фінансові консультації так не скаже вам, яку політику буде працювати найкраще для вас. Таким чином, експлуатаційні витрати зменшуються брокерів яка передається вам у вигляді комісії знижки.

Це третя причина, мабуть, єдиний реальний недолік використання дисконтного брокера. Коли справа доходить до прийняття рішення, яку політику буде максимально задовольнити ваші потреби, ви самі по собі, а значить, ви повинні витратити час на вивчення різних тим щоб ви могли вирішити, який забезпечить найбільш переваг.

Але головна причина для використання страхування життя знижки брокера є вартість. Приносячи в жертву деякі або всі їх комісії, страхові внески можуть бути знижені на 20% -30% в порівнянні з покупкою точно такої ж політики з того ж страховика. Якщо порівняти економію на покупці кришки від банку або іпотечного кредитора, то економія може бути ще вище.

Пошук Знижка життя страхових брокерів в мережі це не складно, але він може бути жорстким, щоб розібратися в них все, щоб знайти кращий. Не думайте, що всі брокери будуть створені рівними, вони відрізняються один від одного в розмірі комісії вони принесуть в жертву і в числі компаній зі страхування життя у них є доступ. Коли ви шукаєте для брокера, шукайте той, хто пропонує мінімальну плату і має доступ до великої вибір страхових компаній. Вони ті, які, швидше за все, щоб дати Вам найвигідніші ціни.

Використання дисконтного брокера не обов’язково швидше, ніж купувати безпосередньо від страхової компанії. Замість того щоб витрачати час, роблячи покупки для порівняння страхування, ви, швидше за все, в кінцевому підсумку покупка брокерів, замість цього. Однак, навіть якщо ви не заощадите багато часу, ви будете економити гроші за допомогою страхування життя знижки брокера.