заявляє до за святковий сезон

Страхування домашнього постачальника попереджають, новий сплеск року в страхових вимог, як домовласники намагаються покрити вартість збитку, нанесеного під час святкового періоду.

У перший тиждень січня минулого року, кількість претензій обробляються Головна додому страхова компанія страховка була на 37 відсотків вище, ніж у середньому за тиждень.

Фінансова група вважає, що в перший тиждень січня цього року могли бачити по £ 25,4 млн. Варто страхових випадків по всій Великобританії.

Дослідження для групи також припускає, що домовласники, швидше за все, робити дорогі претензії в грудні, у зв’язку зі збільшенням значення домашнього майна з подарунками залишилися навколо будинку, а також дорогих продуктів харчування і напоїв, що зберігаються на Різдво, День подарунків і Нової року.

У грудні 2008 року середня страхова претензія будинку, на рівні трохи більше £ 1260, було 16 відсотків вище, в цьому місяці, ніж в інший час року.

Новий рік стверджує сплеску після свят

Бен Tyte, менеджер страхової групи, сказав: “У ці важкі економічні часи, опортуністичного злодіїв цілком може бути в пошуках будинку без нагляду в період свят, в той час як велика кількість відвідувачів Різдво може збільшити ваші шанси на випадкове пошкодження, тому Шанси того, щоб зробити святки збільшення претензії різко. ”

Пан Tyte також сказав: “Навіть наявність холодильника та морозильної камери дуже добре забезпечена може призвести до значного позову, якщо там було припинення подачі електроенергії до Різдва ми радили б домовласникам, щоб перевірити їх домашніх страхових полісів, щоб переконатися, що вони автоматично отримують. додаткове покриття Різдва “.

Крім того, необхідність пред’явлення претензії були за повідомленнями вище, так як Новий рік гуляки вирішили вечірку в будинок для своєї святкової доброї волі, у спробі скоротити свої витрати.

Кілька людей по всій Великобританії, повідомляється уникали бари та клуби за Переддень Нового року, майже дві третини населення (71 відсотків) воліючи бачити в особливий день у себе вдома, відповідно до п’ятого Новий огляд рік.

Новий рік як і раніше є жертвою кредитної кризи майже семи мільйонів дорослих – близько 14 відсотків – про те, що спад торкнувся їх плани.

З них вісім з десяти сказали, що відсутність грошей призвело до того, що вони не можуть робити те, що вони хотіли б цього року, піднявшись на істотні 95 відсотків з тих, на південному заході.

Святкувати вдома

Після року жорсткість кредиту і відсутності гарантій зайнятості, більшість дорослих воліють вітати 2010 без традиційної великої з ночі.

У той час як фінанси, звичайно, вплинув на багатьох гуляк планам, 31 відсотків опитаних, заявили, що члени сім’ї були вирішальним фактором, вважаючи за краще провести ніч в готелі зі своїми близькими, а не.

Тільки сім відсотків заявили, що вони проведуть ніч святкування в клубі або в пабі, так що місць може зіткнутися з новими фінансовими проблемами з меншими, ніж будь-коли гуляк збираються в цьому році.

Річард Вимпел-Джонс, від компанії, сказав: “З більшістю клубів і барів зарядки за шанси для напоїв та вхідні двері у переддень Нового Року це не дивно, що багато хто з нас вважають за краще залишатися дюйма

“Це не тільки зробити більш дешеву ніч, але ви також уникнути стрес знайти таксі додому.”

Пан Вимпел-Джонс також сказав: “Для тих, хто зупиняється в, Post Office для дому Страхування закликає людей, щоб переконатися, що вони покриті, якщо розважальних будинку для будь-якого впиваючись невдач, які можуть статися.”

На закінчення він сказав: “. Килими, меблі та домашні розважальні системи можуть бути легко пошкоджені і дорогий ремонт або заміна Ніхто не хоче почати новий рік, заплативши за пост стороною травми.”