заяви, зроблені під інші політики домовласників слідувати за вами всюди

Інтернет зробив багато речей набагато відповідних в даний час, в тому числі шукає будинок страхування. Найкраще місце для початку в Інтернеті. Результатом пошуку буде десятки компаній, як локально, так і на національному рівні. Більшість з них будуть мати онлайн-система визначення ціни, де ви можете отримати цитату відразу, просто відповівши на кілька запитань. Ви хочете, щоб слідувати з деякими з них з телефонного дзвінка і зустрітися з агентом в обличчя. Зустріч з вашим представником дасть вам уявлення про те, як двоє з вас будуть працювати разом у майбутньому. Ваш страховий агент є невід’ємною частиною вашого кола, ви повинні бути впевнені, що вони будуть там для вас, коли ви в них потребує.

Якщо ви можете, підвищення вашої франшизи, щоб ваш курс буде дешевше. Ви не хочете бути безгрошової кожен місяць, хоча, так що зробити це тільки якщо це фінансової точки зору. Ще один спосіб знизити швидкість, щоб встановити систему безпеки і камери відеоспостереження по всьому периметру вашого майна. Це стримуватиме грабіжників.

Що буде визначати ваш домовласників страхового тарифу?

Страхові компанії мають фактори, які вони беруть до уваги при наданні вам цитату. Вони хочуть знати такі речі, як:
• Відстань від пожежних гідрантів
• Відстань від пожежних станцій. Деякі страхові компанії не дасть вам будь-який будинок страхового якщо в будинку більше 5 км від пожежної станції.
• Поштовий індекс, який визначатиме певні шанси можливих втрат, таких як пожежа або крадіжки.
• Як ваш будинок нагрівається. Деякі компанії моє правило певних покриттів, якщо у вас є обігрівач.
• Якщо у вас є камін чи ні, і якщо так, то якого типу
• Скільки це буде коштувати, щоб замінити майна на випадок пожежі повинна бути в центрі, тобто він повинен набрати в до центральної області, яка буде викликати міліцію у разі прориву.

Такими є лише деякі з міркувань вони будуть брати до уваги, коли ви отримуєте безкоштовну квоту домовласника. Отримання хорошої домашньої страховий поліс не потрібно привести надмірного стресу і плутанини. З невеликим дослідженням з вашого боку і хорошою страхової компанії в якості партнера, Ви отримаєте страхове покриття, що вам потрібно, не звертаючи занадто багато, і порушення скринею. Пошук відповідного агента так само важливо, як пошук потрібний будинок. Вибирайте з розумом та інтерв’ю кількох агентів, перш ніж зробити останній вибір.

стандартні проти нестандартних страхових компаній

Як і у випадку автомобільного страхування, переважна більшість компаній домовласників страхування перевірить вашу кредитну історію, перш ніж вони дають вам ціну. страховики також розгляне ваше ім’я, щоб побачити, якщо ви зробили будь майнові претензії в жодних ранніх політики будинку в будь-якому місці. У suers буде, крім того, вивчити розташування поточний будинок, щоб побачити, якщо попередні втрати були зареєстровані вами або попередніх власників (всі пошкодження повинні бути усунені перш, ніж отримати нового страхування). Якщо у вас є будь-які ситуації з кредитними або претензії, ви можете бути краще справу з незалежним представником страхування, а не в полон агента. Незалежні агенти мають більше компаній і вибір з урахуванням всіх зазначених вище випадках.