захищати свій дім від блискавки з страхування житла

Чи знаєте ви, що блискавка вбиває більше людей, ніж торнадо і ураганів щороку. Як правило, вона вражає близько 270 000 разів і вбиває в середньому 76 осіб на рік. Типовий домашньої страховий поліс захищає наш будинок від блискавок пошкодження. при покупці каско з вашою автоматичної політики, будь-які пошкодження вашого автомобіля, а також відображає. Ваша медична страховка покриє медичні витрати у випадку, якщо ви або член родини повинні були бути вражені блискавкою.

Блискавка, пов’язаних з страхування претензій, поданих страхувальниками впали майже на 11,5% з 2004 року. Середня вартість по кожному страховому випадку, однак, піднявся майже на 70% за останні п’ять років. Експерти по страхових питань, пов’язаних, звинувачувати збільшилася вартість претензій на двох речах: Сильні шторми і велике збільшення споживчої електроніки в будинках.

Висока електроніки долара в даний час загальне місце в середньому господарсько, яка робить значний вплив на страхові виплати збитків. Поки ми насолоджуємося тим, звукових систем, комп’ютерів і високої чіткості, ці дорогу електроніку внесли великий внесок у вартість середнього пов’язані з блискавкою претензії.

У той час як погода знаходиться поза нашим контролем, ми можемо вжити заходів для захисту себе, своїх близьких і наші будинки від впливу блискавки. Це важливо зробити вашого боку, щоб нижня страхових тарифів і зберегти вашу сім’ю, ваш будинок і майно в безпеці. Не варто недооцінювати силу блискавки.

Ось деякі поради з безпеки для Вас і Вашої родини

Намагайтеся не вступати в контакт з раковини, ванни і водопровідні крани.

Уникайте вікна, двері, та електричні прилади.

Aviod користуйтеся телефоном під час штормів. Використовувати мобільний телефон замість цього.

Коли буря наближається, перейдіть в область більш низьких висот.

Тримайтеся подалі від окремих дерев, металевих предметів, відкриті майданчики, і пагорби.

Шукайте притулок в сусідньому будинку або автомобілі.

Наявність системи блискавкозахисту правильно встановлені приблизно 99% ефективність у запобіганні можливого пошкодження блискавкою.

Переконайтеся, що електрична система вашого будинку правильно заземлений.

Найбільш простий і ефективний спосіб захистити дороге електронне обладнання повинне відключіть їх перед настанням бурі.

Блискавка може вивести з ладу дороге електричних систем, побутової електроніки, і почала пожеж. Щоб уникнути пошкодження захисники Використовуйте мережеві

Типовий блискавки може призвести до тепловою потужністю до 50 000 градусів, що часто призводить до пожежі. Такі пожежі часто залишаються непоміченими, печіння в горищне приміщення або в стінах будинку. Навіть якщо немає видимого полум’я, якщо ви відчули запах диму або сенс можливість пожежі, викликати пожежну швидко, так що вони можуть визначити, чи є прихована небезпека негайної.

Це також гарна ідея, щоб стежити за наявністю кваліфікованого електрика діагностувати потерті проводки та інших потенційних небезпек якомога швидше.

Хоча ваші шанси бути ураженим блискавкою тільки в 1600000, готується можете зменшити ці цифри і зберегти себе, свою сім’ю, і ваш будинок безпечним при ударі блискавки.