захисту здоров’я ваших співробітників повинен знати керівництво медичної страховий бізнес

Офісні приміщення, перевірити. Комп’ютери, перевірте. Канцтовари, перевірте. Коли ви починаєте свій бізнес, іноді може бути так багато речей, щоб думати, що важливі аспекти можуть забувають. Як бізнес медичного страхування, наприклад.

Бізнес медичного страхування, або страхової групи здоров’я можуть допомогти захистити ваших співробітників у разі травми або хвороби. З точки зору роботодавця зору, користь збереження ваших співробітників здоровими ясні. Середньорічні витрати на хворобу прирівнюють до £ 692 на одного працівника який, безсумнівно, значний удар по бізнесу особливо малих і середніх.

Багато компаній вибирають для бізнесу охорони здоров’я планує в цілях протидії витрати на бізнес, понесені співробітниками відсутності через хворобу. Вона також може допомогти усунути проблеми NHS черги. Якщо ви роздумуєте про страхування здоров’я вашого бізнесу, важливо зважити всі плюси і мінуси.

Переваги:

Вона може працювати як привабливий допомог працівникам. Багато інші компанії пропонують медичне страхування як частина їх пакета пільг, отже, вона може допомогти підвищити моральний дух співробітників і, можливо, поліпшити утримання персоналу.

Співробітники часто мають можливість вибрати фахівця, який розглядає їх і де вони отримують своє лікування, лікарня вибір нерідко поширення загальнонаціональної, які можуть підвищити фактор зручності.

Лікування часто проводиться в навколишньому середовищі з окремими кімнатами, доступ до інтернету, телебаченню і високий рівень обслуговування у всьому.

Хороший медичний страховий пакет для своїх співробітників може допомогти зменшити прогули у зв’язку з хворобою, як охорона здоров’я питання часто розглядаються швидше, ніж вони були б на NHS.

Більшість провайдерів пропонують широкий спектр різних пакетів і додаткові опції, наприклад, ви можете вибрати для альтернативної терапії або психіатричної допомоги в якості додаткового пропозиції або ви могли б робити заощадження, дивлячись на “шість тижнів очікування Параметри” – пакети, які пропонують лікування приватному порядку, якщо NHS час очікування складає більше 6 тижнів.

Ви також можете вибрати «надлишків» варіанти, де ваш співробітник сплачує внесок за претензії чи на рік для того, щоб скоротити витрати і зменшити ризик простою пред’являються претензії.

Недоліки:

Співробітники не можуть бути покриті за все лікування або медичні проблеми, тому важливо, щоб повністю переглянути політику перед договору, а також повторити цю працівникам.

По суті з медичним страхуванням, ви отримаєте те, що ви платите. Тому зазвичай більш високий рівень пакета, який ви обрали, краще освітлені ви будете. З деякими з дешевших пакетів, ви можете виявити, що ви тільки покриті протягом обмеженого ряду проблем зі здоров’ям.

Це може бути дорогим. Деякі медичні страхові пакети є дуже дорогими, інші є більш розумними. Важливо, щоб ви розглянути і порівняти ринку ефективно для того, щоб знайти оптимальний варіант відповідно до потреб Вашого бізнесу.

Існують сотні різних пакетів на ринку з сотень різних постачальників. Це може виявитися корисним для проведення незалежної фінансової консультації, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Як отримати

Як і покупка будь-якого продукту, вам потрібно буде придбати найкращий варіант для ваших обставин яка забезпечує найбільшу адекватність ціни. З достатньо пропозицій на ринку від різних приватних медичних страхових компаній, знайти кращий варіант може виявитися складним завданням. Консультації з фірмою медичних страхових брокерів могли б запропонувати вам необхідну інформацію і надати вам цитата для ваших потреб.