захисту вашої власності – страхування майна є обов’язковим

захисту вашого будинку

Домовласник страхування є обов’язковим, якщо, звичайно, у вас є свій будинок. Всі домовласники розуміють, що, але це не завжди легко визначити потрібну кількість доларів страховка домовласника ви повинні мати для адекватного захисту.

Домовласник Страхування покликане запропонувати вам фінансових коштів, щоб відновити, якщо ви зіткнулися з фізичним або іншого стихійного лиха, таких як пожежа, повінь, ураган, смерч, землетрус або тероризму. На жаль, занадто часто домовласника страхувальників розуміють занадто пізно, що вони не мають адекватного страхового покриття домовласника, щоб допомогти їм повернутися до їх звичайного способу життя.

Якщо у вас є страхування домовласників, орендарів страхування, або страхування на кондомініум, який не обов’язково означає, що ви повністю захищені від будь-яких непередбачених лиха чи трагедії. Хоча відсоток варіюється залежно від дослідження, звіти про проведені дослідження третій партії визначили, що від половини до трьох чвертей домовласників в США Underinsured їх основного місця проживання.

Ви повинні періодично зустрічатися з вашим агентом страховка домовласника і переглядати домовласників політики, з урахуванням поточної відновної вартості вашого будинку і речей та майна, потрапляє під дію політики. Так як ви вперше купив вашого домовласника страхування, ваші вимоги до охоплення змінилися, вартість вашого будинку, швидше за все, збільшилася в ціні, або ви, можливо, зробили значні покупки і поліпшення, які тепер повинні бути додані до вашого домовласникові охоплення.

Ваш страховий поліс домовласника дійсно додає невеликий річної інфляції витрат у тій політиці, яку, за інших рівних умов, буде достатньо. Однак, якщо у Вас є реконструйований, підігріта, добавлен палубі, патіо або басейн, або відполіровані вашому горищі або в підвалі, ваш будинок буде зрозуміли, значне збільшення вартості. Ви майже напевно потрібна нова оцінка, так що при виникненні непередбаченої ситуації ви можете замінити те, що ви втратили.

Повинні лиха, такі як торнадо, підлогу або пожежі спіткає ваш будинок, ваш домовласник політика могла стелі на долар вважають, що вони відшкодують вам. Домовласник загальному жертвою політики, наприклад, який схвалений для заміни вартості будівлі, страхова компанія знаходиться в заставі платити до 125 відсотків від оцінки будинку. Якщо в цьому прикладі, будинок застрахований на $ 200 000, домовласник політики відшкодує домовласник $ 250,000. Якщо ви Underinsured вашого будинку ви можете в кінцевому підсумку з носом на частину вартості заміни.

Якщо ваш будинок є дорогим висококласні власності ви можете думати про функції домовласників політики, який гарантує покриття до будинку відновної вартості. Багато страхових компаній пропонують цю функцію висококласного політика домовласників.

Розглянемо також, що в той час як ваш будинок, можливо, не збільшилася в ціні за завищені оцінки автоматично політика домовласників ваше майно, можливо, зробили це. Можливо, ви додали дорогу електроніку або хутра, або може мати високе значення особисті речі, значення якого збільшується з віком, такі як ювелірні вироби і монети або колекції марок.

Одним з важливих чинників економії грошей у вартість вашого домовласника політики те, що більшість страхових компаній дають від 2 до 15 відсотків знижки на домовласника обладнання безпеки та продукти, такі як мертва болти, грати на вікнах, і дим або охоронної сигналізації. Безпека вашого будинку, однак, повинні взяти на себе особисту безпеку до уваги. Те, що ви не хочете зробити, це розробити такий домовласник фортеці, що ви не можете уникнути в разі пожежі чи іншого на дому надзвичайної ситуації.

Грабіжники, швидше за все, щоб уникнути вашого будинку однак, якщо ви світло це, якщо ламаючи у ваш будинок є трудомістким або шумно. Справді, домовласник дослідження довели, що грабіжники не намагаються увірватися в будинок, який візьме їх більше п’яти хвилин, щоб увійти.