захисту вашого будинку цього літа поєднують страхування житла зі здоровим глуздом протівовзломной поради

Там немає нічого, як прокидатися вранці літа і відкриття вікна для пляма свіжого повітря. Але чи знаєте ви, якщо грабіжник прослизає через це відкрите вікно, ви не можете бути покрита страхування житла?

За даними Національного бюро статистики цифри, одна четверта сім’я у Великобританії не має зміст страхування. Жодна страхова не означає, що якщо ваші речі вкрадені або пошкоджені, або під час крадіжки зі зломом чи інакше, вам доведеться оплатити вартість заміни з власної кишені.

Влітку протівовзломной поради

Якщо ви плануєте, щоб насолодитися влітку будинку в цьому році, пройде кілька запобіжних заходів для захисту вашого будинку і майна.

Закрити зовнішні двері і вікна: Навіть якщо ви виходите з кімнати на кілька хвилин, переконайтеся, що вікна і двері на вулицю закриті, і переважно заблокована.

Увімкніть сполох: Тема в супермаркет для запасів пікніка? Переконайтеся, що ви вдарити код на клавіатурі. Страхові компанії можуть не окупиться, якщо ви забули? ‘, Щоб перетворити ваш сигналізацією. Це завжди краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати, навіть якщо ви тільки викотилися на десять хвилин.

Замкніть будь-якого саду пункти: Літо прекрасний час для DIY, садівництво та барбекю, але злодії можуть – і роблять – вкрасти садове обладнання, що залишилося валяється. Так що залиште дорогих предметів, як газонокосарки, відкритий столові гарнітури, велосипеди і т.д. замкнені в сараї або гаражі.

Крім того, не залишайте нічого, що лежать навколо, що грабіжник міг використовувати, щоб отримати доступ до вашої власності – як інструмент, щоб розкрити двері або вікно, або сходи, щоб отримати доступ до вікна верхнього поверху. Претензій Страхування житла було відмовлено, тому що грабіжники використовували незабезпечені сходах, щоб увійти

протівовзломной рад поки ви перебуваєте за кордоном

Якщо ви плануєте провести відпустку далеко від дому, дотримуватися цих простих порад, щоб забезпечити ваш будинок так само, як ви залишили його після повернення.

Не приховуйте запасними ключами зовні: Грабіжники знаю всі трюки і всі схованки – так що залиште запасний ключ, що з сусідом або іншому, а не в рамках цього квіткового горщика.

Не залишитися осторонь і занадто довго або якщо ви робите, спробувати змусити когось ночувати на частину часу ви у від’їзді. Багато домашніх страхових полісів вимагає, щоб властивість не залишити порожніми протягом тривалого заклинання (як правило, 30 днів). Так що якщо ви досить щасливі, щоб бути далеко так довго, спробувати змусити когось залишитися у вашому домі, принаймні одну ніч протягом будь-якого 30-денний термін для того, щоб зберегти ваш будинок страхування, дійсний. Читайте дрібний шрифт політики, щоб дізнатися точний межа періоду вакансію.

Очистити пошта: купою рахунків, торговельні каталоги і небажаної пошти тикати з вашої поштової скриньки є вірною ознакою того, що ти не в себе вдома. Попросіть сусідів, щоб стежити за цим поки ви у від’їзді, і збирати надлишки пошти – грабіжники буде в пошуках будь-яких очевидних ключі до порожній будинок. Точно так само, якщо у вас молока, що поставляється, не забудьте скасувати його на час, ви у від’їзді.

Покладіть вашу собаку на дієту: Якщо собака клаптя є достатньо великим для грабіжника, щоб відповідати через, ваш будинок страхового поліса може бути анульована у разі виникнення претензії. Переконайтеся, що ви забезпечити будь такої точки входу, перш ніж відправитися на ваших святах.

Перевірте всі замкнено: Ви можете брати участь в гонках в аеропорт або поспішає на потяг, але переконайтеся, що ви перевірити всі вікна та двері блокуються, і сигналізація, якщо у вас є, все, що дадуть вам йти.